RNG-Vdaka ti,za cas a rady,ktore nam venujes!

rybka17

ja takisto prosim o radu. RNG,prosim porad mi Téma: pomoc !!!prechladnute vajecniky a dnes letim na dovolenku! v zenskych chorobach.dakujem

RNG

Vyrobok firmy Green Ways nespomina nikde varenie.Na porovnanie s ostatnymi vyroblami jedna sa o 600 tabletiek, 200 mg za kus, cize dokopy 120 gramov a spomina sa cena 880 korun za to.To je 7300 korun za kilogram doplnkovej potraviny!
Tiez nespomina, akym sposobom je drvena(shattered)
Keby ju mleli v gulovom mlyne, to je drahsi sposob ako tepelne "pukance", iste by to v tej obsaznej reklame spomenuli.
Ked nenajdes nic lepsie, je to fajn, chlorella je vyborna.
Keby som to bol ale ja, radsej by som si kupil ovela lacnejsiu spirulinu, ta nie je o tolko horsia, stoji po prepocitani 2400 korun za kilogram z jedneho zdroja
Najdes na google.sk pod ;doplnky spirulina

zelen

Zdravim Vam a prosim o odpove`d.
Ked si chcem kupit tableky Chlorelly od firmy Green Ways möze to byt na precistenie celeho organizmu dobre ?. Viem ze ste niekde pisali, ze pri vyrobe -suseni sa dost straca na kvalite produktu. Inak ze tabletky si zoberiem na cestu a nie vsade si mözem varit caj.
`Dakujem za Vasu reakciu. Je dobre je niekto vymyslel tento podtitulok, aby sme sa Vas priamo mohli spytat. Vypada to ze celkom mate pochopenie pre to mnozstvo otazok.

RNG

Gel je obvykle nepitny a zahustovany umelo karbomerom.Casto je vyrabany z koncebtratu(prasku) kde su sice sachridy zachovane, ale fytonutrienty(zive latky) a enzymi znicene
Osobna preferencia je cisty aloe vera jus(nie drink) hladaj pod 99.3% s vitaminom C

neva

Prosím Ťa RNG o radu - chcem si objednať Aloe vera gel tento - www.prirodna-lekaren.sk Chcem poradiť, či je to správna volba. Je lepší gel, alebo šťava, aký je tam rozdiel okrem toho, že gel je hustejší?

mia

Tu adresu predajne by som aj mohla uviest,ale nemyslim,ze by som tym vela ludom pomohla.Mozno ty z tej Ameriky by si sem lahsie dobehol,ako ludia zo Slovenska.Ja som v Kanade.Inac,tu su polske obchody vselikde.Zije tu vela poliakov.Este ti napisem,co je tu uvedene na etikete,na flasi.Dufam ze ked je napisane ze,naturalny sok z brzozy,ze to znamena breza.Dalej,sklada sa:sok z brzozy,cukier,regulator kwasowosci,kvasek cytrynowy.Potom tam dalej pisu,ze to obsahuje cukry naturalne,kwasy organiczne,sole mineralne,zwiazki potasu,wapnia,magnezu,miedzi,witaminy z grupy B,witamine C,garbniki oraz cenne mikroelementy.Potom je tam este jedna tabulka kde sa pise:100ml soku z brzozy dostarcza:wartosc energetyczna 21,59kcal/91,73kj,wartosc odzywcza-bialko-0,00,tluszcz calkowity-0,02,weglowodany-5,34,tak to je priblizne vsetko.Este sa tam nieco pise,na co to je dobre a pouzitie.Co si myslis,je to teda ta voda,ta spravna?Inac,ak to niekomu pomoze,mozno aj tebe,ak budes na Slovensku.Napisem ti adresu vyrobcu: HERBAR 21-020 Milejow,ul.Topolowa 18 www.herbar.pl.ak som ti trocha pomohla,budem rada,myslim ze si to velmi zasluzis!Tak sa maj pekne.

lapaj 10

RNG - mám na Vas dotaz.Kupil som si v BA u Slimaka produkt GSE, moze sa tento produkt uzivat aj sucastne s ATB Rovamicin proti chlamýdiam, v davke 30 kv. na 0,5 l vody denne ?

RNG

Ak je to cista brezova stava. tak obsahuje 1/2 percenta betulinickej kyselinu
Je to preti rakovine, virusom aj na regeneraciu pecene
3 deci obsahuje potrebnu davku betulinu(inac odporucene 2x500 miligramov denne)
Ani nevies, ake mas stastie, ja to hladam uz mesiace, a na Slovensku sa mi nepodarilo najst nic
Dufam ze nam das adresu alebo aspon meno vyrobcu tohoto vyrobku
Dakujem dopredu.

mia

RNG,prepac,ze ta otravujem takouto otazkou,uz si o tom niekde pisal,ale neviem to najst.Tyka sa to polskej brezovej vody.Mame tu polsky obchod a ja som ju tam nasla a kupila som si ju.Mali ju rozne ochutenu.Naco je vlastne dobra?Nerozumiem dobre po polsky,ale ta voda ma dobre zlozenie.Vraj sa ma pit 1-2 pohare denne.Dakujem ti pekne.