RNG-Vdaka ti,za cas a rady,ktore nam venujes!

RNG

B17 nie je vseliek, je to len potravinovy doplnok-doplnok vyzivy, ktory nam pomoze zbavit sa mnohych rakovin.Nachadza sa v mnohych semenach, najma v marhuliach a mandliach. Mnozstva su rozne podla odrod.
V prirode je uzasne mnozstvo vseliakych uzitocnych latok, z hladiska identifikacie a ich pouzitia nepozname ani 2 % z nich, a to ani to vlastne nie dokladne

anite

RNG,
a da sa to stihat? myslim popri praci? myslela som, ze sa tym aj zivis-vyzivovymi doplnkami. je to tvoja zaluba, alebo si vystudoval prirodne vedy? Strasne vela o tom vies-ale nielen laicky, pripada mi to dost odborne a ma to logiku-rady co davas-ako ked to studujes cely zivot.
a co si myslis o tej teme B 17-teda konkretne o vit. B17? je to ozaj taky zazracny vseliek na rakovinu?
a nachadza sa aj v nasich marhuliach?alebo len v nejakych cudzokrajnych typoch? v zivote predtym som o tom nepocula

RNG

Mam vyse 60 rokov a cely zivot som sa vzdelaval. Pamat mam dobru a otec ma naucil logicky spajat veci do kopy(co z coho vyplyva atd)
Poslednych 14 rokov sa venujem doplnkom vyzivy(teda mimo mojej normalnej roboty), momentalne mam predplatenych 8 periodik od lekarov a lekarskych teamov zaoberajucich sa vyzivou a alternativnou medicinou

anite

andie,
pises o hormonoch....
vraveli mi, ze je to absolutne neskodne, a ja som pred tehotenstvami ich musela brat kvantum-roky a rozne, no a pocas mojich tehotenstiev som ich brala tiez-dokonca az 5 mesiacov!Prosim ta, aky to moze mat vplym-myslim tym na deti?kedze som to musela brat niekolko rokov pred tehotenstvami-rozne hormony, ale hlavne pocas prvych piatich mesiacov tehotenstva-progesteron?
diky

RNG

Raz som uz napisal o tej predpotopnej antikoncepcii, ktora sa pouzivala uz za cias Kleoparty- kysle prostredie zabija spermie.
Moja zena pouzivala penu s 9 % nonoxynolu, v tele sa to zdrzalo velmi kratko, nenarusilo to hormony.A pracovalo to.
To uz je davno, ja som tieto veci odvtedy nesledoval, az moj syn dovolil vtedy este svojej frajerke brat hormonalne injekcie ako antikoncepciu.Samozrejme sa so mnou o tom neporadil...
Dnes jeho zena, moja dcerka, je o 20 kilo tazsia, ma problemy s klbami, burzitidu a nevie vahu zhodit...

andie

ved aj som zvedava, co ti napise rng :) tiez som rozmyslala a chcela zacat brat antikoncepciu, dokonca som aj chvilu brala hormony na nepravidelny cyklus, ale kedze som mala fyziologicke hladiny hormonov, tak som tym prastila. ja som to nemyslela v zlom len existuju aj ine sposoby ako zabranit pocatiu a hormony nie su najstastnejsou volbou. aj medzi lekarmi je rozporuplny nazor. za seba radim skor hladat inu alternativu..

lucyna

ved ja mam len 19 a hormony urcite nechcem len som chcela vediet nazor aj skuseneho cloveka, pretoze sa antikonc. velmi propaguje a len v dobrom
pricom viac skodi ako pomaha

andie

viem, ze sa pytas na nazor rng, ale dovol mi odpovedat tiez. pokial si nemala este deturence, tak by som v ziadnom pripade nepchala do seba nic podobne..a vlastne ani po detoch. hormony su strasna pliaga.