RNG-Vdaka ti,za cas a rady,ktore nam venujes!

Marika3356

Dobry den,

mam 19 rokov a som hypohormonalna.chcela by som Vas poziadat o radu, ktory vyrobok by bol pre mna vhodny na upravu hladiny hormonov a rast prs.

Dakujem:)

www.eshop.aspsk.sk

alebo

-odkaz odstránený-

zaseRNG

RNG, nie sme v USA, tu by si sa nahrady nedockal. Skludni hormon a pokojne dychaj, potom sa napi whisky a hned budes viac vo forme.

RNG

dalsi pozostatok "DIKTATURY PROLETARIATU"
Co sa tyka radenia potravinovych doplnkov, je to radenie prirodnych latok, ktore su uznane lekarmi a hygienikmi rovnako bezpecne, ako potraviny.
Co sa tyka odbornosti v radeni potravinovych doplnkov, myslim, ze tam som pomerne dobry, rozhodne lepsi, ako bezni lekari, ktori o tom nevedia dokopy nic.

Co sa ale tyka tohoto tvrdenia:
"Myslim, ze RNG-ho by mali zavriet za neodborne rady, ktore mozu viest k poskodeniu zdravia (dokazatelne).", to by som mohol chapat ako dovod na ociernenie mojho charakteru, kedze v mojom pripade sa tu nejedna o neznamu osobu a kazdy si moize vyhladat v registri podnikatelov na Slovensku ako sa volam, kde byvam atd, tj jedna sa o osobny utok, za ktory mozem podat zalobu na Slovenskych sudoch za defamaciu.
Takze pozor!
Kritizovat ma mozete, ale ociernovat , to nijak nemozem strpiet!
Ak sa to zopakuje, budem muset poziadat administratora o adresu toho, co ma ociernuje a formalne podam cez mojich pravnikov zalobu na tu osobu!

Vyhrazanie sa sudami a tvrdenie, ze je dokazatelne, ze tu ludi na fore poskodzujem svojimi neodbornymi radami nie je hracka a nemozem to nijak trpiet.
Moja reputacia ako podnikatela a sukromnej osoby by mohla tym byt poskodena, za co moze sudne ziadat nahradu

RNG

Standard Process, je reputabilna a velmi stara spolocnost(1926!!!), ktora ma hromady dobrych produktov.
Zialbohu predava len cez lekarov a nutrikologistov, tj okrem znacne drahych produktov tam este pridava dalsi medziclanok.
Dnes je dostatok dobrych a ovela lacnejsich zdrojov, ktore predavaju priamo spotrebitelom.

RNG

citatel ma upozornil na dalsi zdroj jodu
-odkaz odstránený-
tento zdroj(lugol) ma zhruba 5% jodu dokopy, takze o trosku viac, ako stara spolahliva jodova tinktura.
Je to vhodny zdroj na doplnanie, aj transdermalne, ktore odporucam, kde 1 kvapka je 2-3 mg jodu. Osobne odporucam 3 mg denne, len 1/4 japonskeho priemeru, co je ale 20 nasobok odporucenej dennej davky.
Odvodil som si to z priemeru odporucani roznych lekarov, vyskumnikov v odbore jod v tele.

RNG

sade, sampony su obvykle prilis alkalicke, urcity cas som si do nich pridaval trochu oleja na zmiernenie odmastovania. Ja osobne pouzivam uz dlhsie Selsun blue s pridavkom selenu(1% selenium sulphide)
alebo si sam namiesam