Odfarbovanie z tmavych vlasov na svetlejsie

Sonis

Leni a keď som chorobe. Po akej dlhej dobe mám farbiť? Lebo moj organizmus oslabol tak aj moje vlasy sú vyčerpané.

lenkaa123456

ked mas tmave vlasy, neckaj ze po farbeni totu farbou budu vlasy blond. budu mat nepekny zlto orandzovy odtien. a ked chces mat naozaj blond, po tejto farbe si daj na vlasy este nejaku blond farbu tiez nejaku, na ktorej bude napisane ze zosvetli napr. o 2az 4 odtiene. ale taku, ktora bude uplne biela na obrazku,a lebo az do siva. v ziadnom pripade si nedavaj nejaky zlaty odtien a pod. cim viac sivobielu, tym lepsie..

ale ak chces mat vlasy len napr. svetlo hnede tak taka farba by uz mala pekne chytit na tie odfarbene tou palette deluxe

Sossy

Ja mám tiež čierne, teda tmavo, tmavo hnedé. A jedna mi poradila aby som si kúpila
www.henkel.sk
Zosvetlí to o 4 až 6 tieňov. Tak potom uvidím čo to spravilo. A taktiež ako ti to hovorí kaderník, hovorí správne. Mne to tiež povedala moja kaderníčka, ale ja si to spravím doma ( bude to lacnejšie).
Takže najprv si kúp Palete Deluxe a nafarbi si hlavu a potom uvidíš ako ti to zosvetlí a kúp si tú farbu, ktorú chceš a tiež nafarbi. Ja to idem tak spraviť, som zvedavá :)

femina

Ak máš farbené vlasy na čierno, tak nič len stále umývať a umývať...zmývaním každá farba lezie von...možno po 2 týždňoch bude tá farba o niečo jemnejšia a asi treba min. mesiac na to, aby vlas bol schopný zniesť aj nové farbenie...na čierne nič nezaberá...ak tam nanesieš bledý odtien, tak si ešte viac zničíš vlasy...alebo ostrihať a vymývať...a je to až tak katastrofické ?...

turzec

Asi každá žena vyskúšala v svojom živote ako by vyzerala v čiernych, červených, či blond vlasoch, je fakt, že ak sa nezveríme do rúk odborníkom môže to dopadnúť všelijako. A hlavne, nášmu milému z toho lezú oči z jamiek, lebo chlapi neznášajú, ak ženská robí nejaké väčšie zásahy na sebe! Asi by bolo najlepšie kúpiť si nejakú kvalitnú parochňu a boli by sme spokojné a hlavne naše vlasy by nezažívali také šoky!heh :)

cernica

AHOJ JA SOM MALA CIERNU DLHO ASI TAK 5ROKOU A ZBAVIS SA JEJ JEDINE TAK ZE SI BUDES FARBIT VLASY POSTUPNE SVETLEJSIM ODTIENOM NIE HNED BLOND TO BY VYZERALO PRISERNE KORIENKY BY SI MALA AKO VAJCE A TIE FLAKY KADE TADE NO KATASTROFA

Tinka009

Ahojte prisla k vam skusena kadernicka....ale nie zatial iba 2cka v odbore kadernicka,no zacnem takto,neodporucam odfarbovanie je to najhorsie co moze v kadernictve existovat,ja sama si chem vlasy premelirovat ale najprv si ich asi zosvetlim teraz mam otien stredne hneda,a este vas chcem upozornit ked mate znicene vlasy a cchete si ich este aj zafarbit farbite si vlhke vlasy,tim zabranite nerovnomernem zafarbeniu....napr:odrasty super a v strede vlasu viblednute...fakt pomoze to,ak nahodov niejake otazky rada poradim,pokecam...tinka009@azet.sk

katarina852

zdravim..chcela by som vas poprosit o radu bola som blondinka a teraz mam prefarbovane vlasy na cierno samponom.. chcela by som mat vlasy zas blond ako na to aby som si vlasy moc neposkodila..?