Odfarbovanie z tmavych vlasov na svetlejsie

klaudia001

potrebujem poradit.mam cierne(zafarbene) vlasy a chcela by som si dat spodok ruzovy alebo modry...najde sa tu niekto kto to podstupil?chcela by som vediet ako sa postupuje a hlavne kolko ta farba stoji.vopred dakujem

dionee

Ok, preslo moje posledne melirovanie.. Vsetko co este bolo tmavsie sa vztiahlo a som vzslovene blondina! Hmm,, stalo to zato.Vlasz niesu take ake boli po druhom meliri..su normalne ale dost mi ich u kadernicky popadalo, take mini kusky( no vela meliru)..ale uz su v pohode, nepadaju mi uz doma. Takze celi moj proces bol 2krat melir, raz farba a zas melir. Mimochodom nepatrim k tym co maju silne zdrave vlasy..Drzte sa baby a uzivajte si farbu

biasa

stahovanie farby ti akurat paradne znici vlady...pokial nemas vlasy ako indicka zena pevne a hrube tak ti to akurat pokazi hrivu...daj si najskor hedu chce to cas ale postupne prechadzaj na bledsie otiene...je to tiez blbe tolko farieb ale ucinnejsie ako stahovanie..to je smrt na vlasy...

livera

takze ked si dam na hnede vlasy xxl farbu cervenu, tak mi to nechyti?? chcem si to dat len na spodne vlasy, vrch chcem mat hnedy.

kadernik

hmm uz nikdy si nedam stahovat ciernu farbu nikdy odfarbovali mi vlasy melirom z 9percentnym peroxidom dvakrat za sebou mne sa nahlave spravili chrasty a vlasy som mal take asi 13-15cm a vlasy boli take znicene ze sa mi trhali uz len pri cesani no uz nikdy take daco nechcem zazit nechajte si to radsej odrast ako gumovat farbu lebo pridete o vlasy

dione

Ahojte. to som zas ja. Uz som po tretej navsteve u kadernika... Ked som bola druhy krat bolo to zas bledsie a fajne.Ale mala som znicene vlasy.Takze na treti krat melir uz neprichadzal do uvahy.Kupila som si tu XXL farbu, platinovu blond.. Z tych najbledsich vlasov mam bielu,ale odrastene korene su do zlta a zo spodu vlasov mam este kopec tmavej- cize farba prd zosvetli o 5-6 odtienov! Musim ist este raz na melir a raz na farbu...Inak ta farba mi zregenerovala vlasy.. Neni su take ako po meliri..Ak sa mi to nebude lubit, kaslem to a idem si kupit parochnu. Uz teraz za to cele vyhodim okolo 5000.. V CR som videla presne taku parochnu ake chcem vlasy a stala 3000...

brumík

a ten peroxid, to si mala taký ten modry prasok a biely odfarbovac ci co to je? proste ze ked to zmiesas, tak mas z toho modru kasicku, a to si naniesla na uplne celu hlavu a do alobalu? sama? ci ako? pls idem urobit to iste ale z cervenej farby. :-DD