Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?

Príspevok v téme: Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?
Mimka1987

Ahojte. Potrebujem sa súrne poradiť. Už 3 mesiace trpím nevysvetliteľnými bolesťami. Začala sa to tlakom v očiach, postupne bolesť pravého oka akoby od nervov. Začala som hľadať na internete čo by to mohlo spôsobovať a dočítala som sa že krčná chrbtica. Začalo som ju precvičovať a skutočne ma začala bolieť. Neskôr som bola u liecitelky ktorá mi povedala že mám boreliozu. ked som si prečítala na internete o čo sa jedná, bolesť mi začala postupovať po celom tele. Čiže aj celá chrbtica a kĺby. Medzitým mi ešte povedali že môžem mať sjogrenov syndróm ktorý sa prejavuje suchostou slizníc. Skutočne som začala mať hrozné sucho v ústach a nedokázala som kvôli tomu spať. Mám z toho celého hrozné depresie, som slabá a mám problémy so spánkom. Prosím poraďte mi niekto čo môže byť na príčine. Môže to spôsobovať psychika? Ďakujem vopred za každú radu. ..

Mimka1987

Nika a ako vedeli na aké vírusy ti majú spraviť testy? Keď tam pôjdem tak mi urobia testy na viacero vírusov alebo len na boreliozu?. .Pretože mám aj ja vymenny lístok na infektologiu tak chcem vedieť či sa mi oplatí tam ísť alebo mam už počkať na tie čo som objednaná súkromne na boreliozu. ..tam pôjdem určite ale tak ja neviem či to nebude niečo iné napr....som rada že sa vysvetlila aspoň časť tvojich problémov. ...som zvedavá či ti prídu aj na niečo iné ešte. ...daj potom vedieť. ..ja už sa neviem dočkať budúceho týždňa :) konečne idem na tie testy. ..

nika82

potesila som sa, ze konecne nieco mame :) avsak to nevysvetluje moje neurologicke tazkosti- dnes v noci som mala mravcenie, pichanie v pravej casti tela, bodave pichanie v hlave. dufam, ze mi ten virus nenapadol mozog :/ velmi som sa zlakla, nespala som celu noc. borelioza tym padom stale nie je vylucena

viva viva

nika82: v tvojom prípade gratulujem k diagnóze :-). Aj keď to máš ťažké, tak aspoň už môžeš podstúpiť liečbu a niečo si o tejto diagnóze naštudovať. Držím palce!

nika82

ahojte, tak mam novinku- vysiel mi pozitivny test na EBV virus! to vysvetluje moju zvysenu teplotu a strasnu unavu.
nastastie jest mi uz chuti :) zajtra idem opat na infekcne, ze co poradia, ale zrejme na to nedostanem ziadny liek, len musim oddychovat

Mimka1987

No vidíš začína sa to dobre tak verím že to bude tak aj pokračovať a budeš zdravá celkovo :) držím palce na ct...aj ja som bola a nič mi nenašli :)

Mimka1987

Nika ona je liecitelka a sídli v Pustých Ulanoch. ..paradox je že mi ju odporučili lekári a keď som k nej prišla tak ona mi povedala že mám zle nastavenú liečbu pretože mám boreliozu :/ ja som sa totiž liečila na bolesť krčnej chrbtice. ..no a potom sa to spustilo v plnej paráde. ..Už neboleli iba oči a chrbtica ale všetko :/

nika82

Mimka aka vestica ti povedala to o tej borele? co ti este povedala? :)
ja som dnes bola na gynde a rodidla mam uplne zdrave :-D
zajtra ma caka CT hlavy, vyhodnotenie bude zrejme az o par dni.

Mimka1987

Už som si objednala dake kvapky majú koncentráciu 20 tak snáď zaberu...nechcem byť otravná ale ešte som sa ťa chcela spýtať či si mal niekedy kliešťa a taký ten fľak ako býva...

Jaaa10

10ppm je malo, v tom sa budu bakterie kupat a este ti budu aj kyvat, ja davam 30ppm, dost to ale stipe a ak mas uz nejake tie bakterie abo viry v ociach tak ti to moze zapalit, mne vcera, bolelo ma oko cely den riadna bolest, no prebolelo a dneska ok uplne.

Mimka1987

Jaaaa. ..Ešte jednu vec sa ťa chcem spýtať. ..v akej koncentrácii je vhodné koloidne striebro do očí? 10ppm si si ešte riedil? Ďakujem :)