Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?

Príspevok v téme: Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?
Mimka1987

Ahojte. Potrebujem sa súrne poradiť. Už 3 mesiace trpím nevysvetliteľnými bolesťami. Začala sa to tlakom v očiach, postupne bolesť pravého oka akoby od nervov. Začala som hľadať na internete čo by to mohlo spôsobovať a dočítala som sa že krčná chrbtica. Začalo som ju precvičovať a skutočne ma začala bolieť. Neskôr som bola u liecitelky ktorá mi povedala že mám boreliozu. ked som si prečítala na internete o čo sa jedná, bolesť mi začala postupovať po celom tele. Čiže aj celá chrbtica a kĺby. Medzitým mi ešte povedali že môžem mať sjogrenov syndróm ktorý sa prejavuje suchostou slizníc. Skutočne som začala mať hrozné sucho v ústach a nedokázala som kvôli tomu spať. Mám z toho celého hrozné depresie, som slabá a mám problémy so spánkom. Prosím poraďte mi niekto čo môže byť na príčine. Môže to spôsobovať psychika? Ďakujem vopred za každú radu. ..

Mimka1987

Bolesť pravého oka, citlivosť na svetlo, na chlad-prievan, niekedy aj na hluk. .akoby zapaleny očný nerv. .suche oci..aj usi citlive na prievan...Ďalej bolesť krčnej chrbtice, mala som aj opuch...Potom bolesť medzi lopatkami, celková slabosť bolesť rúk a nôh, či ma bolia kĺby svaly alebo niečo iné neviem presne určiť...K večeru a ráno úzkosti. ..potvrdený zápal v tele...viac neviem...Môžu to byť teda príznaky borely? Nikdy som nemala kliešťa. .ty?

nika82

Mimka- krvny obraz, CRP a sedimentaciu som mala vsetko v norme. aslo mi nerobili. ja som az podozrievala sestricku, ci nezamenila krv s niekym inym :D aj dr sa cudovala, ako je mozne, ze moje telo nijako nereaguje na EBV virus. ale to vsetko preto, lebo mam poruchu bunkvovej imunty a nebranim sa voci infekciam

viva viva- elisa test u dr bol negativny (ten je vraj velmi nepresny). western blot test na infekcnom- z toho este nemam vysledky

Mimka1987

Jaaaa. ..mne napr už robili mr mozgu a nič mi nezistili. ..aj mr krčnej chrbtice mi robili a okrem vrodenej vady tiež nič iné nezistili. ..tak ja už neviem. ..cítim že mám oslabené svaly šľachy upony. ...to mi aj liecitelka povedala. ..sem tam mi padajú veci z rúk :/môže to byť spojené s borelou?
Nika no tak teraz neviem či má vôbec význam ísť na to infekčné :( už asi počkám na tie platené testy. ..sedimentaciu, aslo, biele krvinky, reumatologicky faktor a crp si mala v poriadku?

nika82

Jaa4 - na EEG mozgu idem buduci stvrtok. na MR ma zatial neposlala neurologicka, uvidime po vysledkoch, ci bude nutne.
potom sa mozno objednam k Mudr. Dur.

Jaa4

NIka82, virusy ma v tele kazdy, aktivuju sa oslabenim imunity, ak mas pozit. borelku, staci v Igg a mas symptomy tak je to na 10000 percent borela a je treba ju adekvatne liecit, prirodnymi pripravkami to nejde, tie su na doliecenie. Robili ti EEG alebo MRI mozgu ? Si objednana k Dur ?

nika82

Mimka na infekcnom mi urobili test len na boreliozu, na nic ine, aj to len preto, lebo som povedala, ze som mala na sebe flak v oktobri. Inak by asi ani to nespravili. Vsade setria kde sa len da...
Na tie rozne virusy mi zobrala krv internistka, kedze som mala zvysenu teplotu- testovala ma na toxomplazmozu, cytomegalovirus, EBV, mononukleozu, HIV. a vysiel mi EBV.
drzim palce aj tebe!

Mimka1987

Hastr dakujem krásne. ..Už predtým som si pozerala jej stránku len som nevedela o nikom kto ju už navštívil. ..počkám už na tie testy a keď sa nič nepotvrdi skúsim ju navštíviť :) ja som tiež navštívila jednu liečiteľku ktorá sa presne trafila do vecí ktoré ma trápia bez toho aby som jej niečo vravela takže verím že sú na svete ľudia ktorí majú tento dar...

Mimka1987

Hastr dakujem krásne. ..Už predtým som si pozerala jej stránku len som nevedela o nikom kto ju už navštívil. ..počkám už na tie testy a keď sa nič nepotvrdi skúsim ju navštíviť :) ja som tiež navštívila jednu liečiteľku ktorá sa presne trafila do vecí ktoré ma trápia bez toho aby som jej niečo vravela takže verím že sú na svete ľudia ktorí majú tento dar...