Ako schudnut poradte

PlevkovaJ1990

Od nich (prodietixu) som mala Z4ku program, skoncila som teraz 1.jula, program dvojmesacny, schudnut by som mala 20kg, osobne vysledok je minus takmer 18, takze ciel som /ne/splnila, ale tak je tam vela premennych, aj tak na zaciatok super, odkadala som to xy rokov :D

ketodieta

Tiez sa priklanam k nizkosacharidovej dieti, spominany Prodietix patri k top 3ke urcite.. nizsi prijem, vyssi vydaj = chudnutie.

Lucianeska888

Jediny normalny post je tu od @KralSim, jediny dava logiku. S proteinovou dietou skusenost osobnu nemam, mam dobru postavu, som aktivno pasivny sportovec, resp sportovkyna, no tieto vase odporucania hnusne na rozne tabletky su fakt na smiech. Dost, ze obeznejsi ludia skodia samy sebe tym aku maju zivotospravu, este chcu do seba pchat chemicke tabletky.. fakt palec hore, potom budu pisat na lamparen ked sa nieco stane.

buca

Ahojte, za seba mozem povedat, ze som niecomu ako "tabletky na chudnutie" roky odolavala, hoci som mala vzdy trochu viac kil. Bolo a je mi jasne, ze pomer PRIJEM a VYDAJ kalorii nepusti. No po zdlhavej astme sa mi nazbieralo 124 kil a uz som nevladala, musela som cosi robit. Kamoska uzivala na zhodenie par kil Meizitang - Botanical slimming gel a islo jej to. Tak som skusila. Naozaj som s nimi schudla, no bolo to skor o mne - viac pohybu a menej jedla. No tabletky mi pomohli v jednej velmi zasadnej veci - zbavili ma chuti do jedla. To sa potom ovela lahsie reguluje vyber aj prisun potravin, Ked som schudla prvych 10 kil, uz sa dalo aj cvicit a chudla som dalej, Tablety som stale uzivala. Necakajte zazraky, ide to pomaly, ale ide. A zdravo. Za rok a pol bolo dole 36 kil a som najstastnejsi clovek na svete, ze zas vyzeram ako clovek. Aj dnes, ak citim, ze na mna castejsie idu zachvaty zravosti, objednam si dvojmesacnu kuru a drzim sa stale svojej vahy. Odporucam.

Monika Lapovska

Ahoj,

prosím ťa kašli na nejaké lieky. Sú zbytočné a vyhadzuješ len peniaze. Radšej si kúp niečo pod stromček a vyskúšaj toto:
picuscapital.sk

Napísala som tento článok a som presvedčená že ti to pomôže :D
Pracovala som ako fit trénerka v mladosti a teraz učím a pracujem ako lekárka zameraná na tieto ťažkosti s nadváhou.
Je lepšia sa prinúť k pohybu než brať doplnky.
Prečítaj si vyššie uvedený článok a uvidíš že schudneš.
:D

fresh23

najvacsia kravina co moze byt je jest 5x denne...pre slovakov co sa vsade vozia autami a autobusom a maju sedavu robotu je to prave super kombinacia na priberanie... netreba sa praveze bat sem tam byt aj hladny a jest max3x za den uplne staci... hlavne sa nenapchavat ako divy vecer... moja znama schudla uz len tym ze sa vzdala vecernych najazdov na chladnicku .... Naozaj neviem kto vymyslel ze jest sa ma 5x...

fresh23

najvacsia kravina co moze byt je jest 5x denne...pre slovakov co sa vsade vozia autami a autobusom a maju sedavu robotu je to prave super kombinacia na priberanie... netreba sa praveze bat sem tam byt aj hladny a jest max3x za den uplne staci... hlavne sa nenapchavat ako divy vecer... moja znama schudla uz len tym ze sa vzdala vecernych najazdov na chladnicku .... Naozaj neviem kto vymyslel ze jest sa ma 5x...

merilynn

Aká náhodička, zrazu sa k starým témam na chudnutie v priebehu pár dní vyjadrí X ľudí so skúsenosťou s prodietix. V minútových odstupoch pod rôznymi nickmi.
Milý propagátor/milá propagátorka produktu prodietix, sem sa chodí po rady a skúsenosti reálnych ľudí. Marketingové pseudofórum si robte na svojej stránke.