Ako schudnut poradte

Simona123x

Ja na chudnutie používam semiačka Chia. Tu www.krez.sk predávajú veľmi kvalitné. Ak chceš tak tu www.krez.sk si môžeš naštudovať viac o negatívach a pozitívach semiačka Chia.

munz

len žiadny piperne, sú to zbytočne vyhodené peniaze, ako píše peter0000, je to super zárobok pre firmy, aj sem chodia predajcovia pchat ho do každej témy o chudnutí

gabča

Mozne to je, aj viac, ked sa mi podarilo za necel 2 tyzdne schudnut 4 kg tak preco tebe nie za 2 mesiace 10? nejedz tabletky, a stravuj sa normalne nie ako zajac.:DD cvic, ale ked chces schudnut, tak si davj bacha aby si etse z cvicenia nepribrala, lebo priberes na svaloch.!! Podla mojich skusenosti z brucha schudnes hlavne stravou a z noh hlavne cvikmi, ale kazdy inak. vela stastia. :)

Peter0000

Obyčajné drísty.
Naozaj potrebujete tieto bylinné sr**ky, len nato aby ste schudli?
Je to len byznis, snažia sa vás oklamať a olúpiť o peniaze. To je všetko. Ak chcete naozaj schudnúť, tak mierne znížte príjem kalórií a za tri týždne ľahko a bezpečne schudnete päť kíl - možno aj rýchlejšie.

Peter0000

Obyčajné drísty.
Naozaj potrebujete tieto bylinné sr**ky, len nato aby ste schudli?
Je to len byznis, snažia sa vás oklamať a olúpiť o peniaze. To je všetko. Ak chcete naozaj schudnúť, tak mierne znížte príjem kalórií a za tri týždne ľahko a bezpečne schudnete päť kíl - možno aj rýchlejšie.

Janka8403

Ahoj :-) Na podporu chudnutia môžem odporučiť bylinnú zmes Weight Balance, ktorá napomáha metabolizmu a tráveniu, konkrétne tak, že pomáha lepšie spracovať potravu, a teda nebudeš musieť toľko jesť a prijímať nadbytočné množstvá potravy, ktoré sa ti potom nevyužité ukladajú do tukov. Mne sa podarilo za pol rok schudnúť 15 kíl, viem, nie je to svetoborne veľa, ale som za to rada -odkaz odstránený- :-)

Peter0000

Odporúčam ti nájsť si nejakú "robotu", teda niečo čo ťa zamestná na určitý čas medzi dennou stravou. A čo sa týka stravovania, tak by si mala mať 3 chody za deň(Napr.: raňajky o 7.hod., obed o 12hod., večera o 18.hod.+1-2 maškrty). Pokús sa jesť každý deň v tom istom čase, teda pravidelne. Sladkosti by si mala obmedziť, mala by si ich jesť striedmo(koláče napr.). Neprejedaj sa. Jedz vyváženú stravu.
T.j. mäso, vláknina alebo celozrnné výrobky, mliečne výrobky(mlieko, syr, vajcia...), ale aj ovocie a zelenina. Po každom jedle sa niečoho napi a tekutiny príjimajte aj medzi chodmi.
Stručné a jednoduché!

Pekart

Ked chceš rýchlo schudnúť skús www.svetvomne.sk to mám overené ale stačí ked obmedzíš pšeničné výrobky, sladkosti, soľ a cukor a pi veľa vody hlavne s citrónom a žihľavový či máš aj dosť prečistujúcich popritom cvič napr. ja od tejto autorky zvykávam má veľa dobrých cvikov www.youtube.com

Julecka

ahojky skus popri cviceniu uzivat tiez piperine forte mne pomohlo ale uz neuzivam lebo moja vaha mi teraz staci ;)