Cysta v obličke

RNG

Spomenul so Country Life, lebo je entericky, ma pomerne silnu davku na 2 4 kapsule a je pomerne cenove OK.
Ale hociktore ine v yrobky s porovnatelnymi aktivitami su dobre. Iherb som uviedol pre to, ze posielaju aj na Slovensko a to pomerne nie s pridrahym postovnym.Ale je na tebe, aby si si vybrala. Klucove je tu aktivita a entericke podanie.Alebo sa obrat na silne rastlinne a fungalne, ako napr komplexny enzymaticky prostriedok Digest Platinum, ktory sa v zaludku nenici natolko, ako pancreatin, ale tieto su podstatne drahsie . Ja osobne ich striedam, aby som dostal co najsirsiu paletu enzymov.A samozrejme beriem aj jod a selen,

evellina

RNG...dakujem

Takze co mam vlastne hladat???....
Od firmy Country life ale co konkretne ako by sa tie enzymi mali presne volat a potom to pozriem na stranke co si mi poslal iherb.com...dakujem

RNG

Superenzymes (NOW)je stredne silna zmes pancreatinu s kyselinou, tj nie je vhodna na cistenie tela, len na travenie. Na cistenie tela su vhodnejsie silnejsie pancreatinove zmesy, a podla moznosti v enterickych kapsuliach, lebo zivocisny pancreatin sa dost nici v zaludku kyselinami a spotrebuje na jedlo, ked to beries na nie prazdny zaludok.
Kyseliny je nevhodne brat na prazdny zaludok aj tak a na odmorovanie beries enzymy na prazdny zaludook a hojne zapijes.

Takze ked mas cysty, pozeraj na ine, nez Superenzymes, povedzme na vyrobok firmy NOW pancreatine 4 x 500, alebo este lepsie uvedeny enztericky pokryvany vyrobok firmy Country life.
V Europe su dovozove doplnky ovela drahsie, nez v krajine vyrovy a to je na 90% USA, takze sa oplati kupovat cez internet.Skus napr iherb.com

evellina

ahojte....som celkom rada,ze sa tu rozputala debata.Ja som tu uz niekolko krat pisala,mam tiez cysty na oblickach, tusim naposledy ich bolo asi 9 a uvidim teraz idem na kontrolu v stredu, tak som tiez velmi zvedava.Ja mam aj znizenu funkciu SZ tak to asi spolu nejako suvisi.
Chcela som sa opytat na tie enzymi SUPERENZYMES od NOW FOOD.????...hodte tu niekto prosim vas link,kde si ich mozem objednat,najlepsie z Nemecka...dakujem..:)

DodoO

Prečo ty lekari sa stym aspon nepokušaju niečo robiť ale len kontroly keby sledovali pacientov a určili im nejaky iny zivotny styl alebo nieco take aspon by sa tym nieco dosiahlo a ne bum len na kontroly jasne ze nato nepridu nikdy jak to liecit ked to nejak neskumaju moj nazor

DodoO

bol som u urologa neska a na lave co ze mam vraj tri cysty to nesu cysty ale iba cievy takze chvala bohu ale tu jednu tam mam stale a predtym mala 16 mm a teraz povedal ze ma 13 odvtedy pijem iba cistu vodu a caje vselijake dufam ze sa zmensi este viac .

llek

To co uvadzas su nahodne zistene cysty, tak ako sa pri ultrazvuku ci CT nachadzaju u mnohych ludi. Polycysticke oblicky to je nieco celkom ine, pri tomto ochoreni sa najde na oblickach mnozstvo cyst. Radiologovia poznaju ten obraz, takze keby to boli polycysticke oblicky, tak by to tak popisal.

DodoO

ahojte ja mam jednu cystu na l oblicke a tri male ne p oblice to znamena ze mam ich polycystycke :( zajtra idem ku lekarovi na snimok to fakt stym nemam nic robit len sediet a na kontroly kazdy rok chodit prosim poradte bojim sa

arman

o jode viem dost, diky. Samozrejme, treba velke davky, a hlavne selen, na ktory sa casto zabuda, pritom ked je nedostatok selenu, jod je skodlivy, telo ho nevie vyuzit a aj tak ostane v deficite.
Vlastne, ten nedostatok jodu tu mame kvoli tomu, ze selen sa nedostatocne vyskytuje v pode v nasej oblasti, a deficit selenu casom vytvori aj deficit jodu.

Tie enzymy uz nejaku dobu beriem, ak su to tie... superenzymes od NOW food.