Cysta v obličke

evellina

DodoO...ale ako zmenit stravu???....noo ja som zvedava v stredu mam s oblickami kontrolu,tak som zvedava co mi lekar povie.....:(

evellina

..no mne lekar povedal,ze ked ma zacnu oblicky pobolievat,tak to bude tym,ze ta cysta alebo cysty budu uz tlacit a bude treba ist na operaciu,kde mi ju nejako kanylou prepichnu a vysaju .Inac sa to liecit neda,len sledovat a ak tie cysty budu velke,bude ich treba jednoducho prepichovat...:(
a ja ich mam vela,velmi vela....:(

DodoO

llek mysliš že to neje tou cystou ?
lebo zaboli to obcas tak v mieste kde je oblicka a este ked lezim rovno na chrbte alebo na boku tak pohode nic len obcas ked sa nejak natiahnem alebo nejaky iny pohyb spravim

llek

Ked ta obcas nieco zaboli v chrbte, tak urcite s tym ta tvoja mikrocysta nema nic spolocne. Nahodne zistene cysty na oblickach, ako napriklad ta tvoja, sa v skutocnosti neliecia, to totizto nie je ochorenie.

DodoO

Este sa chcem spytat sem tam ma zaboli na chrbte viem že je to asi kvoli cyste ale neda sa stym daco robit?? aby to nebolelo lebo je to neprijemne PLS

RNG

pomerne silnu davku na uvedene 4 kapsule/tabletky.
Dost, uz sa zacinam mylit, mam stuhnute prsty a klepem mimo. Musim sa rozcvicit a teda bye bye na weekend