Cysta v obličke

RNG

Inac hoci zelene precistuju, neobsahuju tolko enzymov, aby odburali cysty a ine neziaduce utvary v tele. Ale su definitivne napomocne pri tom.

RNG

Vsetky zelene nielen odmoruju, ale maju rozne cenne ziviny.Superzelene(susene riasy, susena stava z mladych trav) su samozrejme velmi koncentrovane zdroje, hoci trochu drahe.
Ja osobne pouzivam zmes roznych zelenych, kde su aj travy aj riasy aj ine od firmy Puritan.com pod menom Life's Greens.
Predtym som pouzival radsej Spirulinu Pacificu, lebo ta je pre nas ovela stravitelnejsia ako chlorella, ktoru musia spracovat na stravitelnost(ultramletie, tepelne roztrhnutie obalu...) a naviac ta znacka je pestovana vo velmi cistej morskej vode pumpovanej z hlbky vyse 600 metrov na Hawaii, takze nielenze nie je zamorena, ale obsahuje z mora aj hromadu stopovych prvkov, co v sladkovodnej pestovanej chlorelle casto nie je v dostatku.

evellina

RNG....vies mi poradit nieco o zelenom mladom jacmeni a o chlorelle vulgaris???...myslis,ze aj s tymto by som si mohla precistit organizmus???...dakujem

RNG

Jod sa podiela v tele na hromade funkcii, od hormonov az po enzymi. Toto vsetko moze mat vplyv na vznik cyst pri nedostatku jodu.
Na jod mas informacie z mnohych clankov, moje prispevky(vycuc) mozes najst cez google.sk zadanim rng jod.
Viacero rad najdes aj pod temami cysty, enzymy a podobne.

evellina

RNG...dakujem pozriem si to na nete.Chcem sa opytat este na ten jod.Aky jod si mam zakupit a ako ho mam uzivat.A co myslis,moze mat nejaky suvis stitna zlaza s oblickami???..myslim,ked je toho jodu primalo,tak sa mozu tvorit cysty??..ak vies,porad..dik

RNG

Aj wobenzym N, co je ovela silnejsia verzia povodneho Wobenzymu je este v porovnani s tym, co je dnes na doplnkovom trhu dost slaby a pridrahy.
Pozri sa na nete(google.com) na rozne ine ovela silnejsie
Ja pouzivam Yarro-zyme plus( zivocisny od firmy Yarrow) a Digest Platinum(rastlinny od firmy NOW)
Vyborny je aj tabletkovy Super Strength Pancreatin firmy Country Life, lebo ma ochranne enztericke pokrytie, tj sa nenici v zaludku kyselinami.

evellina

Ahojte...

RNG...prosim ta,ake enzymi myslis?...nieco ako wobenzym?..a jod?
Vies napadlo mi,ze na preventivnej prehliadke mi lekar zistil aj znizenu funkciu stitnej zlazy.A odo dnesneho dna musim brat hormon stitnej zlazy L-Thyroxin.Myslis,ze stitna zlaza moze nejako suvisiet aj s oblickami?...

Ivka1....a kde najdem tvoju e-mailovu adresu?..ja sa tu velmi nevyznam...ozvi sa prosim ta.

Gretkamar....a co je to Hippokratin a ako ti na oblicky pomohol?....pozriem si to este na nete,ale ked mozes,napis viac.

Dakujem vam za rady.