Cysta v obličke

Shayleen

Mala by si ist za lekarom alebo menit nefeologa ked je cysta taka velka musi ist von. Ja mam tiez nieco podobne na oblicke a zatial ma len pozoruju a v októbri idem na kontrolu dufam ze sa nezväcsila inak ked ty mas bolesti mala by si zahasovat moze byt ze ta cysta prerasta nie ze bude neskoro

Hellko

Dobrý deň, v septembri minulého roku mi našli cystu na obličke o veľkostiach 8x12 cm za necelý pol rok sa mi zdvojnásobila veľkosť a od vtedy mám intenzívnejšie bolesti. Nefrológ ma odporúčil na ďalšiu kontrolu až o rok a viac lebo nieje potrebné ma sledovať. Myslíte si že kvôli neustále stúpajúcim bolestiam by som mala ísť na kontrolu? Ak máte skúsenosti poprosila by som radu či vlastný názor.

hmhm

Dobrý deň,
pred niekoľkými dňami zistili môjmu otcovi žlčové kamene a cysty na obličke no má ísť ešte na CT a tam to majú potvrdiť.Býva mu každý deň nevolno ale ak neje skoro nič je mu fajn,ale taktiež má cukrovku.Chcela by som sa spýtať či tieto diagnozy majú s tou nevoľnosťou niečo spoločné :)Ak niekto viete prosím poradte mi :)
Ďakujem

Anita

Bihužiaľ, i ja mám problémy so štítnou žlazou a práve dnes mi zistili, že cysta v obličke sa zväčšila až na 4 cm.Je nejaká možnosť liečby okrem operácie?

DodoO

Ahojte ja idem v piatok na kontrolu drzte mi palce nech to bude ok :/ pijem teraz uz 3 mesiac iba čistu vodu a čaje bodajby to bolo naniečo dobre drzim ostatnym takisto palce :)

pistaaa

Raymond velmy sa ti chcem podakovať za kontakt na pana janka y Trnovca nad Váhom mal si pravdu ešte raz dakujem tebe aj panovi jankovy ktorému som velmy velmy velmy vďačný a prajem vela zdravia a štastia.VĎAKA

RNG

Dostatocna davka enzymov je napr ekvivalent 8 gramov pankreatinu denne, entericky kapsulovaneho.POzri napr na znacku Country life, Gluten free Pancreatine, kde odporucam brat 2 x 3 tabletky 2 hodiny po jedle.

evellina

Fanka...ahooj,ja mam este dve flasticky tekvicoveho oleja,takze mala by som ich dopit.Ale uz teraz viem,ze cysty mi z toho oleja nezmiznu...:(
Zatial neznizujem l-thyroxin,teraz konecne mam dobre vysledky po viac ako roku,lekar bol spokojny,v podstate ho dobre znasam,nepriberam...tak to asi necham tak ako to je...
Lekar mi sam navrhol,ze po dvoch rokoch liecby skusime l-thyroxin vysadit,ci nahodou nezacne SZ znova fungovat....tak uvidim...
Dam sa asi na nejake dobre enzymi,stale si hladam na nete co by bolo dobre kupit,teraz momentalne beriem zinok,selen,koenzym Q10,pijem cas na precistenie tela a mam este tie dve flasticky oleja,len neviem ci tento olej mozem pit aj s l-thyroxinom.Asi ho budem pit,ale v malych davkach,aby telo aspon to co dostalo do tela...len tak preventivne....neviem,co by bolo dobre,ale bojim sa l-thyroxin znizovat...neviem