Cysta v obličke

Ivka 1

Evelina napíš mi na mail ak máš záujem o pomoc prírodnými produktami (enzýmy,antioxidanty na bylinnej báze).

RNG

Pozorovanie cysty nemoze neodstranit, ani zastavot ich rast, ale enzymi a jod
velmi pravdepodobne ich zastavia a mozno aj odstrania.
Ladvinove kamene sa daju odstranit z 94% ucinnostou pitim caju z byliny chanca piedra(lyzica byliny denne) za 2 mesiace.
Chanca piedra je zaroven mierne antimikrobialna.
Proti kamenom pomaha brat magnezium(horcik) najlepsie vo forme proteinovych chelatov.

evellina

ahojte ludia....ja som dnes bola na preventivnej prehliadke ,zijem v DE a zistil mi lekar kopec cyst na oblickach,to znamena,ze mam ich tam vela.Neviem ako a kedy sa tam narobili.Oblicky mi pozeral z toho dovodu,lebo som ho upozornila na to,ze som uz dva krat makla oblickove kamene.Tiez mi povedal,ze to budeme raz za 5 mesiacov kontrolovat.Pri ultrazvuku mi urobil fotky,zaznamenal aj velkost a po 5 mesiacoch sa to porovna.Dufam,ze to nebude rast a robit problemy.Bojim sa....:(

RNG

Cysty, myomy tumory atd, su vsetko nepotrebne a prakticky nefunkcne tkaniva, "odpadove kose" tela, ktore sa da odstranit zvysenim prijmu enzymov(doplnky silnych enzymov brane na prazdny zaludok) a tiez doplnkom extra jodu, ktory sa znacne podiela aj na vyrobe vlastnych telesnych cistiacich a inych enzymoch.
Niektore su hormonalne zavisle, tak treba pouzit aj doplnky na hormonalny balanc, casto sa jedna o potlacenie estrogenickeho vplyvu.

muc

...mnoooo...ze by cysty nemali vplyv na funkciu obliciek, tak to by som netvrdila.... ;)

je to utvar, ktory tam nepatri a k tomu tlaci na tkanivo, takze vplyv tam je. pre nic za nic sa nesleduju na pravidelnych nefrologickych kontrolach..

buksa

Ja mám na obidvoch obličkách vyše 4 cm cysty - bola som s tým u lekára, ktorý povedal, že cysty na obličkách má skoro každý druhý človek, aj keď o tom nevie.
Nie je to nič vážne, ani sa s tým nič nerobí. Ak by nastali nejaké problémy, väčšinou vtedy, keď sa to zväčšuje a dosiahne takých 8 - 9 cm, tak vytiahnu z cysty tekutinu a bude to v poriadku. Cysty vôbec nemajú vplyv na činnosť obličiek. Takže nepíšte tu také hrôzostrašné scenáre, keď o tom neviete nič. Len zbytočne strašíte ostatných, čo túto diskusiu čítajú.

kukiki

presne tak,vela ludi ma polycysticke oblicky.S tym sa neda nic robit,len chodit na pravidelne kontroly ako urci nefrolog.V mladosti tieto cysty vacsinou nerobia problemy,clovel ani nemusi vediet ze ich ma.Horsie je to v starobe,niekedy mozu aj zlyhat,potom je potrebna dialyza alebo v lepsom pripade transplantacia.

prolaps

ja mam cystu na jednej oblicke od detstva,doma na slovensku mi to kontrolovali raz do roka...za posledne 3 roky mi vzniklo niekolko cyst naraz na oboch oblickach,som momentalne v anglicku a tu mi to nechcu pozret ani raz do roka,ze netreba,tak musim klamat ze ma velmi bolia oblicky aby mi to pozreli aspon raz do roka a tiez ma to trapi,ale ze sa tym nemam trapit hovoria mudri anglicki doktori :) jaj