Tucne slovenske dievcata a zeny

Príspevok v téme: Tucne slovenske dievcata a zeny
Matus29

Preco ich je coraz viac a viac?
Preco ich tolko pribuda uz medzi mladymi dospievajucimi dievcatami ktore maju len 13-16 rokov?
Je snad na Slovensku presadzovany trend krasy Obezita a tucnota?
Je na slovensku presadzovany trend stravovania Tlac do seba co najviac a co najcastejsie aby si mala cici rici a bola krv a mlieko?
Vsimam si ked chodim do barov, kaviarni, restik, podujatia alebo len tak sedim niekde na nemesti ci na ulici na lavicke ako nase slovenske devy a zeny neskutocne tucneju. Ako ich drieky a spodne ale aj horne partie naberaju vzhlad pneumatik.
A najviac ma zaraza ako mi hovoril jeden kamos ktory uci telesnu na strednej skole ze neskutecne nase dievcata pohybovo zleniveli. Ze nedokazu ani sportovat. Nevedia sa splhat, nevedia vytrvalostne bezat napr. 5 minut vkuse, nevedia urobit kotul vpred. Su neohybne a usadene v com im brania ich silne stehna, objemne zadky a prsia. Len sa smial ze ked tie dievcata otehotneju raz ake proporcie este naberu. :D
Ja sa len pytam, kde sa nabral ten trend preberania? Preco matky svoje dcery a okolie tlaci do toho ze zena ma vyzerat ako socha Venuse?
Uvedomujete si dievcata a zeny ze tucne telo prinasa so sebou kopu ochoreni?

Mato02

Je to uplna pravda ale tucnieme pretoze slovaci sa o seba vobec nestaraju.Bohuzial drviva vacsina. Poznam strasne malo ludi co chodia cvicit a stravuju sa dobre maju dostatok pohybu. Do prace autom, autobusom pesi ist ani za nic potom 8 hodin nejaka sedava praca k obedu sacharidova bomba v podobe pizze, cestovin zapita coca colou. Po praci zase domov autom a vecer pri pocitaci alebo pri telke a takto stale dokola. Vsimam si to nielen baby ale aj chalani neskutocne tucneju. Je to ale aj touto dobou aj stravovanim . Na kazdom rohu fastfoody, pizzerie , cestovinarne a bagetarne. K tomu vam daju coca colu na zapitie v ktorej je niekolko kociek cukru ktore by ste samostatne nikdy nezjedli. Ja som jeden cas tiez tak zil brutalne som priberal az som sa spamatal ze takto to dalej nejde. Nastastie som sa zo zlej cesty stihol vratit vcas spat... V minulosti boli ludia ovela ovela stihlejsi a preco? Pila sa iba voda z vodovodu v strave prevazovala domaca vypestovana zelenina, ovocie maso...

grckagrc

Ja mam rad baculky a vobec sa za to nehanbim. Nech ma poriadnu prdelku a prsia, to je zena a nie rovna ako lata, s umelymi didami, ci hrkotajucimi kostami. A co je zdravsie? Baculky su stastnejsie a v pohode baby, nie su nervacky, lebo nezeru a drzia diety a v posteli? Chude zenske su v posteli dreva a baculky si to vedia neskutocne uzit, su vasnive.
To, ze je niekto stihly neznamena, ze je zdravy. Baculatejsi, pozor nie morbidne obezny, moze byt ovela zdravsi. Tuk nie je iba to, co vidite navonok, ale aj to, co nevidite a je okolo organov. Ten mavaju aj chudi, ked zeru blafy a mekace.

terence1

a teba je co do toho, ci su tucne? takato hlupa tema debilna. Sa nudis v zivote, ze sa tymto zaoberas? Tak sa im nechce cvicit a co? Je to ich vec.

DanoonaD

dobre, podla typu postavy a pohyblivosti sa da predpokladat aka bude v posteli ale sudit ze je niekto stihly lebo pravidelne sexuje alebo je niekto tucny lebo nesexuje je koko*ina. Ja mam susedu asi 45-50 rocnu, rozvedenu uz niekolko rokov a je stihla, ale nema ziadneho muza lebo je stara, rozvedena a vecne pesimisticka, zamracena a depresivna osoba ktora sa neusmeje a na svet sa diva ciernymi okuliarmi a ked aj mal o nu jeden sused tiez rozvedeny zaujem tak mu dala kosom. Takze aj ked je stihla nieje to sexom ale skor genetikou alebo sposobom zivotospravy.

kovboj

DanoonaD to aká bude v posteli stačí vidieť už to ako sa pohybuje bežne ešte skôr než s ňou v tej posteli skončíš. Pozri na tučnú nejakú aké sú neohybné, pomalé a lenivé a neohrabané a je hneď jasné že tá sa ti vrtieť v posteli nebude len nehybne ležať a funieť
Ako sorry keď som teraz nejaké urazil ale táto informácia bola venovaná Danovi hej? :)