Tucne slovenske dievcata a zeny

Príspevok v téme: Tucne slovenske dievcata a zeny
Matus29

Preco ich je coraz viac a viac?
Preco ich tolko pribuda uz medzi mladymi dospievajucimi dievcatami ktore maju len 13-16 rokov?
Je snad na Slovensku presadzovany trend krasy Obezita a tucnota?
Je na slovensku presadzovany trend stravovania Tlac do seba co najviac a co najcastejsie aby si mala cici rici a bola krv a mlieko?
Vsimam si ked chodim do barov, kaviarni, restik, podujatia alebo len tak sedim niekde na nemesti ci na ulici na lavicke ako nase slovenske devy a zeny neskutocne tucneju. Ako ich drieky a spodne ale aj horne partie naberaju vzhlad pneumatik.
A najviac ma zaraza ako mi hovoril jeden kamos ktory uci telesnu na strednej skole ze neskutecne nase dievcata pohybovo zleniveli. Ze nedokazu ani sportovat. Nevedia sa splhat, nevedia vytrvalostne bezat napr. 5 minut vkuse, nevedia urobit kotul vpred. Su neohybne a usadene v com im brania ich silne stehna, objemne zadky a prsia. Len sa smial ze ked tie dievcata otehotneju raz ake proporcie este naberu. :D
Ja sa len pytam, kde sa nabral ten trend preberania? Preco matky svoje dcery a okolie tlaci do toho ze zena ma vyzerat ako socha Venuse?
Uvedomujete si dievcata a zeny ze tucne telo prinasa so sebou kopu ochoreni?

dela

Musim obhajit tie absencie na telesnej vychove - vacsinou to je tak, ze ucitel ma jeden oblubeny sport ( u nas to bola vybijana), ktory robia cely rok ignorujuc pestrost osnov. Ja som chodievala na tanecnu, bavila ma gymnastika a pohybu som mala dost, a na telesnej vychovej co sme jedine robili bolo, ze sme hrali vybijanu alebo volajbal, pri ktorej mi vzdy niekto trafil loptu do hlavy a tieto dva sporty povazujem za fakt surove a mali by ich zakazat alebo len minimalne vyucovat ako sa odrazi lopta.

Nemoze sa nikto cudovat, ze dievcata prestali chodit na telesne, ked tam ucitel nuti stereotypne robit nieco co niekoho nebavi a boli.

Ak by to Ti ucitelia spestrili, behavali by sme, tancovali, hadzali si lietajuci tanier, skakali na svihadlach,,, ver mi, ze by sa tie absencie tak nevyskytovali

[zruseny37]

Ani ja som si to nevšimla, ale súhlasím s tou lenivosťou na telesnej, pretože si pamätám, ako polovica dievčat bola oslobodená úplne od cvičenia a druhá polovica mala vždy nejaké ospravedlnenky, ale žiadna z báb nebola vyslovene tučná.

Nepoznám žiadnu ženu, ktorá by dcéru do toho tlačila. Ak je pri sebe, tak má pravdepodobne zle zaužívané stravovacie návyky alebo nejakú chorobu.

Moireal

Nezmysel. Trendom je na Slovensku byt co najchudsia. Vystrc hlavu zo Slovenska a potom uvidis, co su to tucne zeny.