Tucne slovenske dievcata a zeny

Príspevok v téme: Tucne slovenske dievcata a zeny
Matus29

Preco ich je coraz viac a viac?
Preco ich tolko pribuda uz medzi mladymi dospievajucimi dievcatami ktore maju len 13-16 rokov?
Je snad na Slovensku presadzovany trend krasy Obezita a tucnota?
Je na slovensku presadzovany trend stravovania Tlac do seba co najviac a co najcastejsie aby si mala cici rici a bola krv a mlieko?
Vsimam si ked chodim do barov, kaviarni, restik, podujatia alebo len tak sedim niekde na nemesti ci na ulici na lavicke ako nase slovenske devy a zeny neskutocne tucneju. Ako ich drieky a spodne ale aj horne partie naberaju vzhlad pneumatik.
A najviac ma zaraza ako mi hovoril jeden kamos ktory uci telesnu na strednej skole ze neskutecne nase dievcata pohybovo zleniveli. Ze nedokazu ani sportovat. Nevedia sa splhat, nevedia vytrvalostne bezat napr. 5 minut vkuse, nevedia urobit kotul vpred. Su neohybne a usadene v com im brania ich silne stehna, objemne zadky a prsia. Len sa smial ze ked tie dievcata otehotneju raz ake proporcie este naberu. :D
Ja sa len pytam, kde sa nabral ten trend preberania? Preco matky svoje dcery a okolie tlaci do toho ze zena ma vyzerat ako socha Venuse?
Uvedomujete si dievcata a zeny ze tucne telo prinasa so sebou kopu ochoreni?

Daviiid

valermo:

Ja môžem tučnú mať rád aj ju svojim spôsobom zbožňovať ale zabijem sa, keď ma priťahuje a sexuálne dráždi len chudosť?

valermo

Raz ked stretnes, zenu ktora bude podla tvojich slov tucna a bude mat sebavedomie, bude upravena a dobre oblecena a bude sa dobre prezentovat, tak padnes na zadok... nebud povrchny...

Daviiid

Mne sa teda tučné ženy od sedemdesiat kg nepáčia.
Môžu byť krásne do tváre ale telo takej ma nepriťahuje, ale čo :D ja som zas vychudnutý a ani to sa väčšine žien nepáči, tak sme si jedna:jedna :D

Riia

dinda - zdravotne problemy nevyvolaju to, ze vyse 50% Slovakov (ano, je to tak) ma nadvahu, resp. su az obezni. Tych percent naozaj chorych, napr. so znizenou funkciou stitnej zlazy, je malinko. V skutocnosti ide vo vacsine pripadoch o pohodlnost, lenivost a podobne. Tento fakt vsak nikoho neopravnuje sudit inych na zaklade vzhladu. Zi a nechaj zit, ako sa vravi.

swistica

Tu su nejake tie dovody:
1. stupa pocet psychickych ochoreni a z liekov na psychiku sa dost pribera
2. endokrinologicke problemy
3. financie (asi kazdemu je jasne, ze je lacnejsi rozok s treskou ako zelenina, ak ma clovek navyse nejaku alergiu alebo intoleranciu naklady na stravu stupaju)
4. uponahlana doba (cely den nejest a napchat sa vecer, tiez si vsimnite ludi, ktori jedia na ulici za pochodu - zmrzliny, pizzu atd. ,vzdy maju nadvahu,chudy clovek si sadne a jedlo si vychutna)
5. zlozenie potravin - nie je tajomstvo,ze do potravin sa pridavaju latky na zlepsenie chuti,ktore nas lakaju na dalsie susta
6. väccsie porcie v porovnani s par rokmi dozadu
7. väccsie velkosti (L dnes je väcssie ako L pred par rokmi)

dinda12

lenže nemôžete vedieť, čo za tým je..za tou obezitou..či to náhodou nie sú aj zdravotné problémy napríklad..

alicia27

nemyslim si, ze je viacej tucnych a obeznych zien...prave ze mam pocit, ze v dnesnej dobe kazdy cvici a chce mat pekne telo...teda aspon v mojom okoli...

jetopravda

Tato tema je jedna velka smutna pravda. Slovaci akoby za posledne roky na seba totalne kaslali. Ked idem po meste po ulici vsade samy obezny clovek. AJ mladez a starsi ludia ani nehovorim. Vsetci na bruchu po 3 speky hlavne ze zeru lieky od lekarov proti bolesti klbov ktore maju z nadvahy ale zmenit stravu ani za nic. Neskutocne kolko ludi ma u nas vyraznu nadvahu toto par rokov dozadu nebolo. Ludia dnes uplne kaslu nato co jedia kto sa stravuje zdravo je na smiech. Potom ze nam sa nam tu z roka na rok zvysuje pocet rakovin a cukrovky na ktorom ma obezita dost velky podiel. Mali by sme sa nad sebou zamysliet...