Pocet frajerov

Príspevok v téme: Pocet frajerov
kome1

Caute, je podľa vas baba,ktora vám povie,že mala viac ako dvoch chalanov stetka? A vadilo by vam keby vam povedala vysokoskolacka po 20,že ešte s nikým nebola? V akom veku by ste taku uz nechceli? Chalani nepacia sa vám plache dievčatá? Čo musi mat,aby vam padla do oka a oslovili ste ju alebo chceli?

Castiel

Skôr naopak väčšina mužov túži po panne byť jej prvý a posledný je to veľké plus ale dávaj si aj na to pozor veľa chalanov ťa preto môže chcieť iba využiť. A nie je to divné počkaj na toho správneho aby si nič neľutovala potom.

aniraz

lkome11k- nie je to divne, nemá byť prečo, pravže je to výhoda, že chceš počkať na toho pravého, a ver že chalanom je to sympatické a vadiť to nebude určite.

wreck

diovka, ty v tom mas lepsi hokej, nez predvadzame na ms.

ako si predstavujes riesenie tejto situacie, ked ti:

a) povieme, ano, JE to divne?
b) povieme, nie, NIE JE to divne?

pojdes sa v prvom pripade hned s niekym vyspat, aby si sa zbavila tej hroznej choroby - panenstva?

takze aby sme ta nasmerovali... ak narazis na takeho, ktoremu to skutocne bude prekazat, nevahaj ani minutu a utekaaaaaj opacnym smerom od neho a neobzeraj sa.

lkome11k

m,ani si nemyslím,že taká co mala viacerých je stetka. Kamoska mi to hovori ,že by si to o mne chalani mysleli. Chcela som sa poradiť. Ja som nemala žiadneho a bojim sa,že v mojom veku mu to bude vadit. A trapi ma to,len sa nejako neviem k chalanovi dostat,som dost hanbliva. Tato kamoska si myšli,že je to plus. Ale aký máte na to nazor? Vadilo by chalanovi,ze som s nikým nespala? Je to divne?

wreck

v poradi:

nie
nie, naopak, mala by okamzitu vyhodu
irelevantne
plache dievcata sa nam velmi pacia, kedze nam to akosi intuitivne pride, ze nebudu sukat kade-tade (hoci pravda to nie je)
vysoko individualne; svoje kriteria sem nedam