Pocet frajerov

Príspevok v téme: Pocet frajerov
kome1

Caute, je podľa vas baba,ktora vám povie,že mala viac ako dvoch chalanov stetka? A vadilo by vam keby vam povedala vysokoskolacka po 20,že ešte s nikým nebola? V akom veku by ste taku uz nechceli? Chalani nepacia sa vám plache dievčatá? Čo musi mat,aby vam padla do oka a oslovili ste ju alebo chceli?

adr1a

Citam tu rozne nazory. Ja som napriklad rocnik '75. Mam za sebou dva vazne vztahy. Nejde o to, zeby o mna nebol zaujem. Mala som a mam ponuky. Asi je to aj tym, ze mi kazdy odhaduje menej. Posobim mladsie. No mne vzdy islo o kvalitu a nie kvantitu. Poznam zeny, ktore zacinali priskoro sex.zit, alebo take co striedali-mali viac partnerov a ono sa to dako na toho cloveka podpise. Na muzov az tak nie. Ti to maju skor v ociach. Ale zeny tak komplexne vyzorovo. Poznaci podpise sa to proste na toho cloveka. Vsetko. Nielen navonok no aj vnutorne. Teraz poznam niekoho 1,5r. Sme kamarati priatelia. Iskri to medzi nami a pravdepodobne to spolu skusime ako par, vztah. A k tejto teme viete co je zaujimave? On je dost mladsi, partneriek mal ach jaj (prave to ma odradzalo dost od neho a preto sa mozno spravame opatrne, ideme do toho pomalinky. Ano, dospel zmudrel, spadol na dno, poucil sa a je uz iny. Hlavne uz chce zit inak. Aj tak inak zije uz par rokov). A prave on, co mal tak vela zien (mnohe len na sex, ziaden vztah), sa mi vyjadril, ze nenormalne ziarli na to, ze som uz niekomu patrila, ze som mala 2 partnerov (a pritom to boli vazne vztahy, vie ako neskoro som cakala ai). V porovnani s nim nepatrna kvapka v mori, ale on to vnima berie takto..

Niektore zeny tu pisali, ze ich zaujimaju ine hodnoty, nez to, kto-co ma za sebou v sex.oblasti/vztahovej. Nie je to celkom tak. Clovek je tvor komplexny. Ako take puzzle. Tvori ho vela ciastociek. Ale kazda o nom zaroven dost vypoveda. Kazda cast tvori predsa celok. Od vyzoru cez povahu, od genetiky az po vychovu-formovanie, od odziteho /skusenosti nadobudnute ziskane/ az po nazory postoje hodnoty priority ai toho cloveka. Michal napisal hypoteticky ten priklad na 24r dievca, kt.by malo napr.za sebou 8 vztahov, a ktore nemalo problem so sexom na 1noc. Tak ano. Logicky z toho vyplyva, ze dotycnej vernost az tak vela nehovori, ze je rizikovy partner (nestala, nevyzrela, pre nieco tie vztahy skoncit predsa museli a chyby su zvscsa u oboch a ine). Hovori to mozno o jej pristupe k zivotu, k partnerom a k hodnotam, ako takym. Aj o stalosti. Vsak kto chce partnera, ktory ledva vo vztahu vydrzi tyzdne mesiace? Potom aj tie vztahy na 1noc by sa dali krasne analyzovat a vypovedat o dotycnej. A takto pitvat by sa len na tomto 1priklade dalo donekonecna. Vsetko je individualne. Ale gro podstata zvacsa plati a ostava

zlokot

to ty zijes v iluzii, myslis, ze ta co spala s polovicou mesta sa ti s tym prizna? Kto nechape, ze na tuto otazku nikdy nespozna skutocnu odpoved je infantilny.

michal555

Ano tak kazdy ocakava od vztahu nieco ine, pre niekoho je dolezita emocna vyspelost a stabilita s cim suvisi aj to kolko vztahov ma clovek za sebou a kolko z toho bolo sexualnych partnerov, niekto iny hladi skor na tu materialnu stranku alebo riesi vztah z cisto fyzickeho hladiska.

Ak niekomu neprekaza ze jeho partner spal s dalsou polovickou mesta, tak nech sa kludne nepyta na pocet partnerov, nech nezistuje a zije v iluzii dokonalosti. Ja viem svoje a nejeden krat som bol rad ze som tuto otazku polozil :)

kome1

Nie je. Ved je to základ prežitia,a ked nie si na to dobrá a nepritahujes a musíš byť panna tak asi nie si nič moc. Nepatria medzi tých,čo za nieco stoja.

kome1

Ja si myslim,že žena,ktora ma po 20 a nemala sex je chudera okrem tych,co ho nemali z presvedsenia. Lebo si myslim,ze ked sa ziadnemu chlapovi nepacim a nema o mna zaujem za vela ako zena nestojim. Ale nie ako clovek.
Aký máte na to názor?