38r chlap a nema ani auto ani byt!

Príspevok v téme: 38r chlap a nema ani auto ani byt!
Nika78989

Ahojte, ma to vyznam vobec s takym chlapom tahat?? Ved to je vizitka chlapa, ake ma auto, kde byva a pod.! ked moj frajer v 38r byva v podnajme a nema auto, to nemoze nic ine znamenat, len ze je lenivy (je zdravy, nema fyz. postihnutie) a teda neschopny financneho postarania sa o seba.. podla mna to do buducna znamena, ze celu fin. stranku rodiny budem musiet tahat ja, lebo on si nevie zarobit ani na zivotu nevyhnutne veci... niesom zlatokopka, ale nejaku uroven potrebujem. ake mate nazory vy?

gretkas

kafe ??????

to si dobru blbost napisal..

Jasne zena nech zaroba, nasetri na rodinu, potom porodi, postara sa o dieta a bude zit z nasetrenych penazi a este nech poriadne poupratuje, aby manzel nezil v neporiadku.. wtf? Vztah ma by o dvoch ludoch a nie je o jednom clivrku ..

Prsia si zena nevybera,, ale to ci si odlozis trochu z vyplaty do buducna alebo nie, to svedci o postoji..

A ano svedci to o vela veciach... ak prehajdakas vsetko len twk.. vydavky mas len na najomne a potravu, tak to svedci o cloveku. Ci mysli na buducnost a na deti alebo nie.

mixta

podla mna by muz mal vlastnit aspon favorita ak uz nic lepsie. A na 38 rokov aspon nejaku garzonku ak je zdravy a schopny.

kafe

ok. Ten môj posledný odsek je mimo. Ale schopného chlapa nepoznáš podľa toho čo vlastní. Lebo o to sa dá veľmi ľahko prísť. Vieš ako žil a prečo je v podnájme?

gretkas

Spytala si sa ho preco, nebol schopny trochu usetrit,ci mal nejake existencne problemy?

Ak nie, tak sa s nim o tom porozpravaj, nikdy nevies co za tym je.

Ak ano a odpovedal ti ano, tak to skuste vyriesit spolu a urobit si nejaky plan ( mozni nech zmeni zamestnanie, alebi nech nemina na hluposti),

Ak ano a povedal ti nie, tak sa snim roziiiid... nejde o to ci si lepsia, ale mate iny nazor na kvality, hodnoty, sposoby zivota. Proste nesiaha na tvoje standary a zial nutit ho nemozes do vzchopenia sa,.. proste najdi takeho, ktory ti bude po tejto stranke vyhovovat.

kafe

to myslíš vážne, že vizitka chlapa je aké ma auto a byt?? To je podobné, ako by vizitkou ženy boli veľké kozy. Grc.
Vizitkou chlapa je či je pracovitý a vie niečo robiť, ako sa správa (k žene), čo chce dosiahnuť, čím si prešiel.. mohol príliš špekulovať a o peniaze prísť, mohol bojovať s nejakou chorobou a vrážal peniaze do liečby, mohol pomáhať finančne rodičom, segre a jasné, mohol peniaze aj preflákať. ALE TO, ŽE MOMENTÁLNE NIČ NEMÁ ešte neznamená, že sa nevie postarať o rodinu alebo že by nemohol byť pracháč o 5 rokov. A čo ty vieš, možno ten byt je jeho ale naschvál ti povedal, že je v podnájme. Lebo chce normálnu babu, ktorá chce obyčajného chlapa, pre to aký je a nie pre byt či auto. Je chalan pracovitý? Samostatný? Vieš čo chce v budúcnosti? Má nejaké plány?
Ak potrebuješ nejakú úroveň, tak sa o ňu najprv postaraj vlastnými silami a nečakaj, že sa ti o ňu postará chlap. Lebo ak žena okolo 30-ky nič nevlastní, sama svoje peniaze preflákala, nikdy sa neuskromňovala, neodkladala peniaze pre rodinu ktorú raz chce mať, ale od chlapa čaká že niečo bude mať, tak takéto čosi mi príde veľmi divné.

Nika78989

Ano, mam audi A6 a byt v BA... na byt mam hypoteku na 20r a keby nahodou ochoriem, tak isto sa na neho nemozem spolahnut, ze bude 450€ mesacne nosit do banky, ked za 20r (nema vš) nebol schopny zarobenia na 5000€ auto a aspon polovicu bytu