Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

irlancik

Dakujem vsetkym ktory sa mi snazia pomoct,skusal som ix aj ignorovat,ale dosiahol som iba to ze boli este hlucnejsi,myslim ze to suvisi s mojim spravanim....deje sa to totiz hlavne v tedy ked sa pohadam s manzelkou alebo nakricim na deti...velmi sa snazim to nerobit a snazim sa byt trpezlivejsi a je tam citelne zlepsenie. :D odkedy som zacal o tom pisat tu na forume je klud,zeby mi cital cez plece....mozno aj....sem tam mi zacala sama hrat gitara,tresne doska na wc,pusti aj zastavi sa voda na xvilku.....okolo polnoci to vzdy zvycajne zacalo ale potom to bolo aj cez den,ale ako hovorim teraz je klud,len zas dokedy ,ale DAKUJEM vsetkym za pomoc

Ni ka

Omen,vsetko co si napisala je uplna pravda.Tak ako pises su to duse ,ktore nepresli do svetla a ako som uz pisala vela ludii si mysli,ze ich dokaze poslat na spravne miesto.Hlupost...tiez som verila kadekomu a nepomohli az na jedneho cloveka,ktory ma ten isty nazor ako Omen.A presne vie ako ich poslat do svetla.Jedna jeho navsteva v nasom dome a bol klud.Je to odbornik..Neviem co tu podaktori tarate za blbosti,ale evidentne neviete o com pisete

IvetIva

pedag, myslíš, že sa to dá ignorovať? Máš pravdu, že človek s nimi nemôže bojovať, sú silnejší, ale môžeme nechať Boha, aby nás ich zbavil. Každý kto verí, že Ježiš Kristus ich porazil, môže vo viere smelo povedať, v mene Ježiša Krista odíď z tohto domu a nevracaj sa. Môžeš to však dosiahnuť len na základe viery. Keď tomu neveríš, nič sa nestane. Len tak v skratke.

pedag

Tých duchov sa nijako nezbavuj, jednoducho ich ignoruj a problém sa po čase vyrieši. Oni len čakajú na to, kedy s nimi začneš bojovať a potom sa ťa pokúsia zničiť. Mávni rukou a dovi, dopo a dopi:-)

IvetIva

Omen, nejak Ťa to dráždi, že mu chcem pomôcť a nie stiahnúť ešte hlbšie. Prečo na mňa útočíš a prečo píšeš za irlancika? Ja ho do ničoho nenútim, sám nech sa rozhodne, verím, že správne. Netvrdím, že som múdrejšia ako Ty, ale viem, čo viem. A tomu, čo osobne poznám, tomu ver, že rozumiem. Pekný deň

Omen

Preteba, už som ti raz napísala a zopakujem to znova, vyjadruješ sa k veciam, ktorým NEROZUMIEŠ!
Čo keby si to celé nechala na Irlancika, nech sa sám rozhodne, nech si sám vyberie. Je to dospelý svojprávny muž s výnimočnou danosťou, tak snáď si zvolí tú správnu cestu. A vonkoncom to nemusí byť tá, ktorú mu núkam ja.

Preteba

Omen, mal by si vedieť, že s duchmi sa rozprávať nesmieš, keď sa s nimi nechceš kamarátiť. Na žiadnu druhú stranu ich nikto nepošle, oni tam už sú. Všetci duchovia, ktorí sa zjavujú, aj keď si niekto myslí, že je to ich príbuzný, sú démoni, padlí anjeli. Každý, kto ich akýmkoľvek spôsobom pustí do svojho života, je potom nimi napádaný. Nie každý si to ale uvedomuje.

Omen

Irlancik, to, čo sa ti deje, deje sa pre tvoju výnimočnú schopnosť vnímania. Píšeš, "asi som senzibilny", žiadne asi, ty SI! : )

Sú to blúdiace duše, ktoré neprešli do Svetla a tak na seba upozorňujú. Potrebujú pomoc, ale tvoje schopnosti a opatrenia k tomu už nestačia. Chce to človeka, ktorý má inú schopnosť - dokáže ich vidieť, rozprávať sa s nimi a pomôže im na druhú stranu. Ak nezabrali tebou zvolené rituály, toto by mohlo zabrať.

P.S. S domom to nesúvisí a s lúkou asi tiež nie, hoci sa tam mohlo niečo udiať. To znamená, že nech sa kamkoľvek pohneš, pôjdu s tebou. V tvojej blízkosti budú dovtedy, kým im niekto ďalší nepomôže prejsť na druhú stranu. A tvojou úlohou je takúto osobu nájsť.

Preteba

irlancik, je toho viac, ako sa človek k tomu príde. Nechceš písať radšej mailom? Nechcem sa tu moc rozpisovať