Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

alibaba33

ozaj, napadlo ma, ci sa v tom dome nieco nestalo zle, to tam moze toho duch drzat, skus sa s nim zatial, kym niekoho nato zozenies porozpravat, ked budes citit jeho blizkost, vysvetli mu, ze zomrel, ze sem nepatri a ze ho ziadas, aby odisiel do svetla a zapal sviecku , pomodli sa aj svojsky. Mne toto pomohlo, ked mi zomrel blizky clovek a nieco podobne som zazivala, no na zblaznenie to bolo....

alibaba33

Meno a jeho nezmysly, uz sme davno necitali.... Nedaj sa odradit, dom ziadnym duchom nepatri, patri vam, duchov treba poslat kam patria a kdemali davno byt, preto by si si mala niekoho najst, kto sa takymto veciam venuje, aby ich tam poslal a neotravovali tu, tu nemaju co hladat.

hanka9

Ja na duchov neverim a preto si myslim, ze sidlia len v tvojej hlave ako zbytocna zataz.

Skor si myslim, ze moze ist o nejake fyzikalne vibracie, zvuky,a pod.

smutnagirls

este chcem dodat ze ak nic nepomoze pozor moze sa to stupnovat coraz viac a viac !!! na to velky pozormoze to byt velmi silna negativna energia,osobnost pripadne viac...

smutnagirls

utekajte z toho domu cim skor lebo sa zblaznis a skoncis na psychiatrii......ten dom patri tym duchom nie vam ! toto si zapamataj ...treba ist prec co myslis preco ten dom nikdy nikto nekupil a ani nechcel kupit .....zavolaj knaza vysvette to ak nepomoze treba ist prec.... moja rodina mala ducha v byte neustale ich napadal hrala sama gitara padali taniere svetla s azapinali vypinali volali exorcistu a az ten im pomohol ..mozno este toto ....skusaj vsetko ale ako pisem ak nic nepomoze odstahujte sa cim skor kym ste zdtravy este aj syn !

_meno

Ahoj Laura()

Zaujimave veru :)

Hm bud je to spatna vazba na Vase spravanie (niekomu prajete zle / robite zle)...preto Vas strasia aby ste si uvedomili ze robite zle.

Alebo je to velmi luto tym ludom co tam byvali ze tam stale su.

V kazdom pripade by som odporucal normalne si sadnut a poprosit tych duchov co Vam chcu povedat, co Vam chcu ukazat.. Nejde vôbec o to zeby sa Vam nieco stalo prave naopak - to zle sa uz stalo ... vy sa snazite priniest lasku a porozumenie toho co sa udialo.

To co sa deje teraz tomu nerozumies - ale casom porozumies.

Popros Boha o pomoc s tymi duchmi (mozno ani jemu nerozumies - ale casom porozumies ;).

Mozes zostat pokojna Laura, tento svet je ooooooooovela zlozitejsi ako je teraz tvoje sucasne vedomie .. a je oooooooooovela jednoduchsi ako je teraz tvoje sucasne vedomie :)

Veeela radosti, lasky odhodlania a porozumia prajem Laura().