Kŕčové žily

Táto diskusia patrí k článku: Kŕčové žily
Kŕčové žily

Kŕčové žily označujeme ako vakovité rozšírenie steny podkožných žíl. Žily bývajú stočené a vystupujú nad úroveň kože. Zvyčajne majú tmavomodrú farbu. Najčastejšie sa vyskytujú na predkoleniach.

stanka292

ja osobne to neberiem az tak tragicky, ale nechcem to podcenit. akoze ano, niekto si moze povedat, ze su len dve, mohlo by to byt aj horsie, ale trapi ma to, nechcem, aby sa nejakym sposobom rozrastli a uz s tym nespravim nic. myslim si, ze je na mieste riesit to takto v zarodku.

Jarunka12

No, keby si diagnózy človek vyberal, tak sme všetci zdraví a šťastní a nikoho nič netrápi:) No, bohužiaľ, takto to nefunguje a nám nezostáva fakt nič iné ako popasovať sa s tým, čo príde.

zuzinecka88

Dubsicka, ty pises, ze to spati nohy, ale to si predsa nevyberies. Ty rozhodujes o tom, ci sa ti to objavi alebo nie? Ak ano, tak potom super, chcela by som mat taku schopnost tiez.

dubsicka

akoze ja vas celkom chapem, tento problem nastastie nemam, ale asi by som rovnako hladala, zhanala info ako to vyriesit. tiez by som chcela, aby zmizli co najskor, nie je to vobec pekne, dost to spati nohy.

Elizabet22

Zuzinecka88, tak neviem, ci niekto vobec oplyva takou extremnou trpezlivostou, aby dokazal cakat taku dlhu dobu, kym sa mu to zlepsi:) Tak to je super, par dni sa da vydrzat.

zuzinecka88

Jarunka12 toto staci uzivat par dni. Myslim, ze by sa mal uzivat maximalne 15 dni, viac sa neodporuca. Vysledky by sa mali dostavit, netreba cakat dlhe mesiace, kym zbadas nejaky rozdiel.

Jarunka12

Tak ale takých ľudí si ozaj netreba všímať:) Sú predsa oveľa horšie veci ako nejaké žily. Nechcem to teraz zľahčovať alebo čo, to vôbec nie, viem, že to vie byť aj vážny stav, ale chcem tým povedať, že to zase nie je také niečo strašné, aby sa ľudia nad tým museli nejakým spôsobom pozastavovať. Každý by sa mal teda v prvom rade pozrieť do zrkadla, všetci máme svoje problémy.

1mini2

Stanka292, vies ako to je, co je ine, tak automaticky pritahuje pozornost, ja uz som ale stretla aj s tym, ze ludia boli doslova pohorseni a znechuteni. Ako keby to bolo nieco, co clovek nejak dokaze ovplyvnit, niekedy sa mi rozum zastavuje nad zmyslanim niektorych ludi, fakt.

stanka292

dudinka57 ale vies ako, keby ti ludia tak nehladeli, tak by bolo vsetko ok, ale to ta proste odradza take nieco, je to na nervy, kazdy jeden clovek by sa preto citil zle jednoznacne.

Jarunka12

Alicka34 a ako dlho ho užívala? Niektoré lieky sa musia totiž užívať dlhodobo, čo veľa ľuďom nemusí úplne vyhovovať.