Kŕčové žily

Táto diskusia patrí k článku: Kŕčové žily
Kŕčové žily

Kŕčové žily označujeme ako vakovité rozšírenie steny podkožných žíl. Žily bývajú stočené a vystupujú nad úroveň kože. Zvyčajne majú tmavomodrú farbu. Najčastejšie sa vyskytujú na predkoleniach.

stanka292

no nasla som si dve - jednu na kazdej nohe. keby aspon na jednej, ale takto mam fakt ze obe nohy nepekne. bojim sa, ze sa to nejakym sposobom rozsiri a budem ich mat po celych nohach.

1mini2

Vela ludi si inak mysli, ze to napriklad muzi nemozu mat, ze ich sa proste tento problem netyka, ale opak je pravdou. Aj ich vedia veru krcove zily potrapit, ocino ma tiez.

zdencha598

no ja sa ti teda vobec necudujem, ale netreba to vzdat, je kopec pripravkov, produktov, ktore podla mna aj realne zaberaju, pokial to nemas este nejak extra rozsirene, je to v poriadku, stale sa s tym da nieco robit.

Jarunka12

Koľko si si ich našla? A ako dlho to zhruba u teba pretrváva? Lebo aj to je dosť podstatná vec pri žilách.

stanka292

nemyslela som si, ze sa to bude niekedy tykat aj mna, ale stalo sa. z nicoho nic som si nasla krcove zily, su navrete a nepekne, je mi z toho normalne doplacu. doteraz som take problemy nemala, hanbim sa obliect si aj suknu. poradte nieco na to, pls.

dratha87

viete mi poradit nieco na take tie drobne zilky? nie akoze priamo krcove zily, tie nemam. ale po korone sa mi na nohach zacali ukazovat take malinke tmavocervene zilky.

lena33

Veľmi dobré skúsenosti a odporúčania sú od Blumental Clinic, všetko ohľadom kŕčových žíl vedia vyriešiť a ten prístup u nich je super. Odporúčam všetkými 10timi.

PetraBenova

Tak maste alebo gely urcite nezaberaju, odporucam navstivit kliniku na krcove zily a tam vam to daju naporiadok rychlo a natrvalo. Viem o Clacs.sk a BlumentalClinic.sk obe su na to specializovane, nevymyslajte s kremami.