rakovina prevencia a jej spomalenie

Príspevok v téme: rakovina prevencia a jej spomalenie
sweet_berry

dobry den
raz som tu nasla debatu na tuto temu bolo tu spominane mnozstvo prepaartov ale neviem to najst
mam choru maminku je po prsnika operacii prsnika jej stav je teraz ako tak sa drzi ale ma potiaze hlavne psychicke boji sa strach
babicka nam 2rokydozadu umrela a aj ja mam nejake tie problemiky a sebou chvalabohu teda nezhubneho povodu
prosim vas poradte mi cim by som jej mohla pomoct poradit zadovazitja uz fakt neviem
aj na pechod a osteoporozu
je na to dost zle a neprizna ze si tou spsychikou zhrsuje tazko pesimistovi hovorit o optimizme je to tazke a trapi ma to
za kadu reakciu radu vopred vdaka
dakujem

SIMIKEE

jadina ty si tym prechadzas? alebo ako mam tomu rozumiet? lebo podla toho co pises mi to tak znelo, ja pred dvomi rokmi som si tym celym presla a nebolo to lahke, ale nastastie teraz je dobre :)

simka214

sama na sebe veru nastastie nie ale, mam kamosku, ktora si tym bohuzial prechadza a moc ju obdivujem za to, aka je vlastne silna, lebo ked mi o tom vsetkom rozprava, tak neverim kde sa v nej ta sila berie. mam moj velky obdiv

jadina

ahojte..vidim ze pisete o prevencii..mate ale skusenosti niekto kto si tym celym presiel, ze vlastne co je dobre?..ako si pomoct..ked clovek uz ma pocit, ze nevladze?..ta liecba, cely ten proces nie je vobec jednoduchy a to ako po psychickej, tak rovnako aj po fyzickej stranke..

gomanka

keby to bolo také jednoduché spomaliť a užívať si život, že? Jój, veľmi by som si priala stopnúť niektoré veci a vychutnať si život naplno.
Almarinos snažím sa, ozaj sa snažím a robím, čo je v mojich silách, len ako každý mám strach proste z niektorých vecí a ten ma niekedy dokáže úplne zneistiť.

kolacikova

..treba sa to naučiť, tiež by som sa to chcela, len neni to jednoduché ako tu zaznelo..a teda zo stresu a z nepokoja veľa problémov pramení..síce je fakt, že na niektoré môžeme mať aj genetické predispozície..andyska toto čo užívaš, čo si písala..tak to je čo?..to je nejaký liek?..doplnok?..alebo čo?..

Almarinos

aplikovat do zivota sa to treba naucit. STRES vznika vplyvom nespracovanych emocnych blokov v podvedomi. Cim viac ich poriesis, o to menej si v strese.

liara

Almarinos toto je super rada, len keby sme vedeli nejako ten stres korigovat, aby sme si nebrali niektore veci k srdcu. Len jedna vec je o tom hovorit a ina snazit sa to aplikovat do zivota.