rakovina prevencia a jej spomalenie

Príspevok v téme: rakovina prevencia a jej spomalenie
sweet_berry

dobry den
raz som tu nasla debatu na tuto temu bolo tu spominane mnozstvo prepaartov ale neviem to najst
mam choru maminku je po prsnika operacii prsnika jej stav je teraz ako tak sa drzi ale ma potiaze hlavne psychicke boji sa strach
babicka nam 2rokydozadu umrela a aj ja mam nejake tie problemiky a sebou chvalabohu teda nezhubneho povodu
prosim vas poradte mi cim by som jej mohla pomoct poradit zadovazitja uz fakt neviem
aj na pechod a osteoporozu
je na to dost zle a neprizna ze si tou spsychikou zhrsuje tazko pesimistovi hovorit o optimizme je to tazke a trapi ma to
za kadu reakciu radu vopred vdaka
dakujem

SIMIKEE

klamira v tomto mas pravdu, ze je to velka vyhoda, lebo teda vela veci dnes, respektive skoro vsetko ma nejake nepriaznive ucinky alebo nieco take a tiez som sa tesila, ze som nasla nieco, co proste ich nema, ze to je pre organizmus akurat tak prospesne :)
mrkvovy dzus mne to napadlo zato, ze mam takeho jedneho aj doma, co ma intoleranciu a teda nie je to s nim sranda :D to ozaj clovek musi davat pozor aj co vari, co peciem :)

liara

Syliwiana: Keď to je nejaký vitamín či doplnok, tak to podľa mňa je treba brať deň čo deň a aj dlhý čas aby to malo efekt aký chceme, aký očakávame, ale tak myslím, že to je úplne normálna vec ;)

klamira

Ahaaa takze ziadne neziaduce ucinky, to je super. Je to teda kvazy uplne prirodny produkt, to je tiez podla mna super. No nic, pojdem sa ja nan do lekarne opytat

syliwiana

Alexiara ako je to s uzivanim takehoto doplnku? Ako dlho je potrebne to brat? Treba to uzivat kazdy den? Alebo staci to nejako obden?

SIMIKEE

mrkvovy dzus no este je na mieste v tomto sa zamysliet aby clovek nemal problem s laktozou, lebo dnes velmi vela ludi ma problemy s mliekom, ze im nerobi dobre :)

alexiara

Ahoj smolnusa :):)

Už je viac menej dobre. Chemoterapia pomohla, ale tak človek nikdy nevie, preto nebudem nič nejako hovoriť, aby to ten hore nevzal ako výzvu. Opýtaj sa, skús si to aj pozrieť, za mňa je to fajn, oplatí sa to brať, keby som vedela o tom skôr ako som tieto problémy začala mať tak by som si to dozaista kúpila už vtedy. Ale tak to už je ťažko.

MrkvovyDzus

ešte dodám, že sa o tom dajú pozisťovať informácie z netu, vrátane rôznych predajcov. Odporúčam aspoň mrknúť, hoci to nie je liek v takom tom pravom slova zmysle, môže to pomôcť.

MrkvovyDzus

Dobré účinky má vraj aj kozie mlieko, mohlo by tiež pomôcť. Dá sa zohnať pasterizované a nepasterizované, sú v tom rozdiely. Zo supermarketu by som však osobne nekupoval, asi radšej zohnať od nejakého chovateľa napr. Ak si zo západu, viem ti v prípade záujmu posunúť kontakt, odkiaľ kupujem ja. Ahoj a držte sa :)

SIMIKEE

smolnusa toto co som ja pisala je vhodne ako prevencia to bez debatky :)
klamira nestretla som sa s tym, zeby niekto toto uzivat nemohol, ma to zlozenie ktore organizmu akurat tak prospieva, nema to nejake vedlajsie ucinky alebo nieco podobne, preto je to fajn ;)