rakovina prevencia a jej spomalenie

Príspevok v téme: rakovina prevencia a jej spomalenie
sweet_berry

dobry den
raz som tu nasla debatu na tuto temu bolo tu spominane mnozstvo prepaartov ale neviem to najst
mam choru maminku je po prsnika operacii prsnika jej stav je teraz ako tak sa drzi ale ma potiaze hlavne psychicke boji sa strach
babicka nam 2rokydozadu umrela a aj ja mam nejake tie problemiky a sebou chvalabohu teda nezhubneho povodu
prosim vas poradte mi cim by som jej mohla pomoct poradit zadovazitja uz fakt neviem
aj na pechod a osteoporozu
je na to dost zle a neprizna ze si tou spsychikou zhrsuje tazko pesimistovi hovorit o optimizme je to tazke a trapi ma to
za kadu reakciu radu vopred vdaka
dakujem

andyska

toto čo píšeš je fakt, nie je to nejako vidieť, ale teda je evidentné, že to efekt má a teda ja sa cítim tak lepšie, keď každý deň sa o seba starám, keď si dávam doplnok, ktorý je dobrý ako prevencia. Potom som aj celkovo tak menej v strese, lebo keď vidím koľko ľudí okolo mňa bojuje s rakovinou, proste koľko toho je, tak jasné, že to nemá na moju psychiku priaznivý vplyv.

michalienka12

Tak efekt to ma, pokial ju nedostanes. Ale to je si myslim tak isto, ako ked beries napriklad C vitamin alebo D, pri nich si tiez nevies nejake pozitiva odsledovat, len proste napriklad si menej chodrlava. No kazde prilepsienie zdraviu sa potdla mna a to teda dost pocita

monamini

jadina ked ono to myslim nie je celkom o tom, ci nieco spozorujes, pretoze pri prevencii sa to nejako neda, ale to neznamena, ze to nema efekt alebo nieco podobne :)

palinocka

tak to je rozhodne jasne, ze nik si netuzi si niecim takymto prejst, len v mnohych pripadoch je to proste hop alebo trop

magduska

....lajtmannlea jasne, ze nie je za tym hned toto co popisujes...ale tak je ovela lepsie, ked si tym clovek nemusi prejst...ked proste tento problem sa neobjavi...ked sa mu nejako predide...

bozinka55

gomanka tak myslim, ze to ma zmysel, ze oddych, zdravsi zivotny styl a taketo veci, to nie je na skodu za ziadnych okolnosti, teraz nedavno som si este aj Sulforafan Extra kupila na odporucanie tu a som kludnejsia, vyrovnanejsia ze proste viem, ze robim teda pre seba nieco :)

gomanka

lajtmannlea to čo písala som osobne pochopila tak, že či sú nejaké vitamíny dobré aj keď už rakovina v tele je, či aj nejaká pomocná liečba má zmysel. Teda mne to tak prišlo.

lajtmannlea

ako myslíš, či to má zmysel? veď ono nie zakaždým znamená takéto ochorenie aj smrť, mnohý rakovinu prekonali. každý boj má význam

maryen

Má zmysel niečo naviac robiť, keď človek už má túto chorobu diagnostikovanú? Je ešte niečo akoby pomocná liečba alebo čo aby to proste lepšie znášal alebo akoby som to mala povedať??