rakovina prevencia a jej spomalenie

Príspevok v téme: rakovina prevencia a jej spomalenie
sweet_berry

dobry den
raz som tu nasla debatu na tuto temu bolo tu spominane mnozstvo prepaartov ale neviem to najst
mam choru maminku je po prsnika operacii prsnika jej stav je teraz ako tak sa drzi ale ma potiaze hlavne psychicke boji sa strach
babicka nam 2rokydozadu umrela a aj ja mam nejake tie problemiky a sebou chvalabohu teda nezhubneho povodu
prosim vas poradte mi cim by som jej mohla pomoct poradit zadovazitja uz fakt neviem
aj na pechod a osteoporozu
je na to dost zle a neprizna ze si tou spsychikou zhrsuje tazko pesimistovi hovorit o optimizme je to tazke a trapi ma to
za kadu reakciu radu vopred vdaka
dakujem

andyska

to, čo môže rakovinu spôsobiť je podľa mňa veľká neznáma aj pre lekárov. To sa proste nedá odhadnúť, tých spúšťačov môže byť veľa, u každého niečo iné, ale je asi fakt, že rýchly život aký žijeme nám teda moc neprospieva, strava ktorú mnohí flákame asi tiež nie. Nedostatok času na vzduchu detto, čiže myslím že aj nad takýmito možno na prvý pohľad banalitami by sme sa mali zamyslieť.

palinocka

to sa nevidi ani mne, lebo ved prave mliecne vyrobky sa v mnohych zdravotnych smeroch praveze vystihuju, ze su pre telo velmi potrebne a prospesne

magduska

...almarinos mliecne vyrobky mozu nieco taketo spustit?...to mi pride uplne divne...ked uz je to vela rokov co ludia praveze mliecne vyrobky preferuju...lebo to ma dobry vplyv na kosti...

jadina

simikee a toto je mozne brat normalne?..akoze nie je nutne uzivanie konzultovat s lekarom..ked clovek podstupuje liecbu?..

bozinka55

joj rozne rady ste mi tu popisali, dakujem vam velmi za to, pojdem si to vsetko pozriet a musim sa pre nieco rozhodnut, pretoze mam z toho strach, to priznavam otvorene, bez mucenia :(
no len keby sme nejako vedeli ten stres a myslienky korigovat, lebo je fakt, ze aj ja napriklad sa trapim nad mnohymi vecami s ktorymi si pritom neviem dat rady

lajtmannlea

s tým môžem len a len súhlasiť, doba e hektická plná zla a človek pociťuje isto takú väčšiu záťaž a tak isto aj neistotu a nebudeme si hovoriť, že stres vie mnohé choroby privodiť

gomanka

nemám a dúfam teda, že ani sa s tým nepostretnem, ale prevencia ma zaujíma, chcela by som vedieť či sa dá teda nejako predísť. Ako si písal už predtým, tak stres môže byť spúšťačom, to si uvedomujem a myslím, že to dochádza mnohým ľuďom, len problém je ten, že dnes život bez stresu nemá asi nik :/ Všetci sa neustále za niečím náhlime.

michalienka12

povedzme si tak, kto by nemol nervozny, no najhlavnejsie je, ze sa drzis a vysledky su teda ak som pochopila dobre. ten sulforafan, co si tu spominala, to ti predpisal onkolog alebo?

SIMIKEE

michalienka zvladla, ale teda mam sa na pozore, chodievam ved stale na kontroly z casu na cas, odkedy beriem Sulforafan Extra pravidelne, tak sice som taka nesvoja pred vysledkami, ale byvalo to horsie, byvala som ozaj v strese predtym, ze co a jak dopadne, ze som aj nespala, ale teraz citim sa lepsie ked viem, ze nieco pre to robim aby dobre bolo :)

Almarinos

dostal som sa aj k tomuto clanku, ze mliecne vyrobky mozu sposobit rakovinu. Ja ich zvyknem konzumovat. Ale si to radsej asi rozmyslim.
www.badatel.net.