Imunita znizena u dietata

Príspevok v téme: Imunita znizena u dietata
marike

POMOC , prosim vas poradte
moje dieta ma znizenu imunitu na vsetkych urovniach-specificku i nespecificku, celkovu i bunkovu, a co ja viem co vsetko, len viem ze sa to ma aj vrodene a na vsetkych slizniciach ci tak nejak mi to vysvetlili /ja tomu moc nerozumiem/ a ze sa nan nalepi kazdy bacil virus bakteria co ide okolo a reaguje citlivo i na vsetky alergeny a vkuse je chore. prosim vas, som zufala z toho mnozstva liekov, ma len 3 rocky a rada by som mu pomohla. poradte mi nieco ako mu tu imunitu posilnit aj inak nez liekmi aby sa z toho dostalo. co mam robit. prosim o nazor aj lekarov aj inych odbornikov co tu diskutuju.aj nejake prirodne preparaty,ale ucinne a neskodne by som skusila. a da sa vobec ta imunita natrvalo napravit? vopred dakujem za kazdu radu

emanulka

- Únava je pri tomto nejakým dôležitým faktorom? Dá sa podľa toho koľko má dieťa energie spozorovať, že či je jeho imunita v dobrom stave alebo s tým treba niečo robiť, podporiť ju alebo čo? -

valinka

Ennilia pri vitamíne C je dávkovanie preventívne, čo sa týka zdravotných problémov tak tam príjem vitamínu C treba zvýšiť a to dávkovanie je potom vhodné prebrať s lekárom :)

ennilia

..ako je to s davkovanim vitaminu C..v obdobiach, ked su rozne choroby a tak treba zvysit prijem?..a potom ked ako prevencia tak sa znizi alebo ako?..

IvanaIva

gomanka
- aj na tej únave to je vidieť?..to je super..asi záleží aj od toho že ako veľmi je tá imunita narušená..čo?..rozmýšľam že by sme to skúsili..nejaké vedľajšie účinky alebo niečo také si nespozorovala?..

gomanka

už po týždni je vidieť, že tá detská imunita sa niekam posunula, že tie zdravotné problémy už sú na ústupe, to je taký hlavný znak toho ako to vieš spozorovať a aj to dieťa je potom už také živšie, menej unavené ;)

IvanaIva

gomanka
- môžeš mi napísať asi cca..akú dobu od užívania je vidieť aspoň nejaké tie úspechy pokroky toho organizmu?..a hlavne ako je to vidieť?.

gomanka

stotožňujem sa s komentárom podo mnou :-* a to z dôvodu, že tiež sme si tým prešli, tiež som skúšala a zisťovala, ktorý vitamín je pri imunite taký, že najdôležitejší, že je ozaj vidieť po ňom zmeny a ako sme nasadili Cebion, ktorý je plný vitamínu C, tak imunita akoby chytila druhý dych a začala sa dávať dokopy :)

jarunna

betuska nehovorim, aj tento vitamin, co si napisala ma nieco do seba, ale pri tychto problemoch s imunitou je ovela lepsim pomocnikom vitamin c ten ma vyznamny vplyv na imunitu :)

mardziosa

envelin môže, u detí tie prejavy sú viditeľné povedala by som, že oveľa skôr ako pri nás, dospelých :) pri deťoch nemôžeme brať na ľahkú váhu nič a duplom nie nádchu ;)

betuska22

Na zlepšenie imunity tvojho drobca ti odporúčam zaradiť do stravy vitamín D. Pomáha nielen na kosti, ale i imunitný systém. Vyskúšaj kvapky pre deti s vitamín D3 od Generici. Želám veľa štastia:)