Imunita znizena u dietata

Príspevok v téme: Imunita znizena u dietata
marike

POMOC , prosim vas poradte
moje dieta ma znizenu imunitu na vsetkych urovniach-specificku i nespecificku, celkovu i bunkovu, a co ja viem co vsetko, len viem ze sa to ma aj vrodene a na vsetkych slizniciach ci tak nejak mi to vysvetlili /ja tomu moc nerozumiem/ a ze sa nan nalepi kazdy bacil virus bakteria co ide okolo a reaguje citlivo i na vsetky alergeny a vkuse je chore. prosim vas, som zufala z toho mnozstva liekov, ma len 3 rocky a rada by som mu pomohla. poradte mi nieco ako mu tu imunitu posilnit aj inak nez liekmi aby sa z toho dostalo. co mam robit. prosim o nazor aj lekarov aj inych odbornikov co tu diskutuju.aj nejake prirodne preparaty,ale ucinne a neskodne by som skusila. a da sa vobec ta imunita natrvalo napravit? vopred dakujem za kazdu radu

darinusik_nov

Myslíte, že aj deti, keď sú dojčené, že je potrebné nejako ešte zvlášt podporovať ich zdravie? Nejako tú imunitu? Predsa len veď z materského mlieka dostanú do tela množstvo vitamínov celkom teda nevidím dôvod prečo ešte viac

valinka

Sledovať áno, len veľa problémov sa podceňuje aj u detičiek, čo sa mi teda nezdá moc akože dobré, vhodné. Pretože pri deťoch aj niečo nevinné môže vzrásť do problému, ktorý potom časom bude oveľa ťažšie riešiť, predsa len to telo aj tá imunita je krehkejšia a duplom ak sa čo i len neposilňuje.

lalinka12

niekedy to chodenie po doktoroch má svoj význam, ale áno rozumiem, že niekedy tam človek ide aj zbytočne a len si domov donesie viacero problémov, ktoré je potom komplikovanejšie riešiť, preto myslím, že je dobré ten zdravotný stav dieťatka sledovať :)

HenaZ

martina..lenze neviem ci je to zrovna vhodne pre nejake male dietatko..ktore ma par mesiacov..my sme mali podobny problem ked syn bol mladsi..kazdu chvilu sme riesili prechladnutie a rozne problemy..potom som mu zacala davat Cebion..vitamin C, vdaka ktoremu sa mu polepsilo a imunita sa zacala davat dokopy..treba brat ohlad aj na to, ze je rozdiel riesit imunitu u dietata a u dospeleho cloveka..

martina88

dobry na imunitu je pripravok vita biosa, je to vytazok v byliniek, detom sa dobre podava lebo je v tekutej forme, primiesavanim do napojov, uzivame ho uz dlhodobo

eweriin

nechcem zbytocne s nou chodit po doktoroch, ked sa to da riesit aj inak. nasadim jej vitaminy a drzi sa a nemusime nic riesit. samozrejme, ze ked uz pride aj teplota a nejake vaznejsie problemy, tak potom s nou uz idem nechcem nic zanedbat, ale prehanat to nejako, ze by sme k lekarovi chodili kazdy tyzden to nie :)

jarunna

lenze myslis ze je dobre to co robis? ze nejdes s nou k lekarovi kym nema teplotu? ano moze tam nieco chytit ale zase niektore veci je lepsie konzultovat s lekarom aby si vedela ako na tom je ako dlho bude trvat kym sa problemu zbavi nie?

eweriin

o chorobach z cakarne by som ti teda toho vedela porozpravat. clovek sa ani nenazda a dieta je chore. my sme sli raz len na preventivku a Paula mi tam nieco nachytala. odvtedy som si povedala, ze dost a pokial su len taketo problemy, ze nema teplotu, ze len je prechladnuta tak zvysim davky vitaminov. :)

annah

*potrebovala by som poradiť, ak sa tu nájde nejaká mamička, ktorá rieši podobný problém ako ja, naša Elisa je prechladnutá už nejaký ten týždeň, teplotu nemá ani nič také, ale prechladnutia ako takého sa nejako nevieme zbaviť neriešili ste niektorá niečo podobné? nechcem s ňou zbytočne zakaždým chodiť k lekárovi aby v čakárni ešte niečo horšie nechytila*