Imunita znizena u dietata

Príspevok v téme: Imunita znizena u dietata
marike

POMOC , prosim vas poradte
moje dieta ma znizenu imunitu na vsetkych urovniach-specificku i nespecificku, celkovu i bunkovu, a co ja viem co vsetko, len viem ze sa to ma aj vrodene a na vsetkych slizniciach ci tak nejak mi to vysvetlili /ja tomu moc nerozumiem/ a ze sa nan nalepi kazdy bacil virus bakteria co ide okolo a reaguje citlivo i na vsetky alergeny a vkuse je chore. prosim vas, som zufala z toho mnozstva liekov, ma len 3 rocky a rada by som mu pomohla. poradte mi nieco ako mu tu imunitu posilnit aj inak nez liekmi aby sa z toho dostalo. co mam robit. prosim o nazor aj lekarov aj inych odbornikov co tu diskutuju.aj nejake prirodne preparaty,ale ucinne a neskodne by som skusila. a da sa vobec ta imunita natrvalo napravit? vopred dakujem za kazdu radu

betuska22

Na zlepšenie imunity tvojho drobca ti odporúčam zaradiť do stravy vitamín D. Pomáha nielen na kosti, ale i imunitný systém. Vyskúšaj kvapky pre deti s vitamín D3 od Generici. Želám veľa štastia:)

gomanka

osobne si myslím, že áno, že pri deťoch je dôležité sa na niečo takéto zamerať, aspoň sa tak dá predchádzať rôznym problémom zdravotným, ked sa imunita posilňuje postupne ;)

envelin

Môže nádcha u dieťaťa hovoriť o tom v akom stave je imunita? Má to niečo s tým spoločné? Myslíte, že je potrebné podporovať imunitu, aj keď nejaké problémy sa neobjavujú?

perla

Je to aj o tom ako velmi ma to dietatko imunitu oslabenu, to je velmi dolezite, od toho sa ta doba zotavovania, liecby imunity odvija :)

syllona

- ako dlho je potrebné liečiť imunitu u detí? Trvá ten proces kratšie ako u dospelých alebo práve naopak? Rada by som vedela, že ako dlho celý ten proces liečby trvá :) -

jarunna

to je super ze to mas takto aspon z viacerych stran a vies aspon co mas robit to je to podstatne detsku imunitu treba posilnovat pravidelne aby boli silna a schopna odolavat problemom

Eimi

Ahojte, tak bola som za nasou lekarkou a ta mi tiez odporucila Cebion davkovat tak ako ste mi pisali. Tak vam dakujem za pomoc, dame sa teda nan aby sme sa vyhli problemom, ktore vsade navokol na nas cihaju :)

fezo78

V Trnave žije človek,ktorý sa venuje:
Oslabenej imunite
Vrodenej imunite
Chronické ochorenia
Rakoviny.Samozrejme pokiaľ sú už v pokročilom stave,tak sa už nedá nič robiť.
Pomohol už aj párom,ktorým sa nedarilo splodiť dieťa.
Jeho meno tú z určitých dôvodov nebudem spomínať.
Napíšte mi na email jogo78@centrum.sk
S pozdravom Jozef.

annah

*nie je to napísané, ale takéto dávkovanie odporučila aj nám naša doktorka :) keď sa problémiky začali prejavovať :) zatiaľ vidím, že sme na dobrej ceste sa dostať z tohto problému, len dôležité je aby vitamín C dieťatko malo stále dostatok*

Eimi

Ano? Cize nie je to tam nejako napisane, urcene, to som chcela vediet. Tak bude asi najlepsie, ked sa s tym obratim na nasu lekarku predtym ako vobec zacnem nieco riesit. Dakujem vam za odpoved dievcata, dufam, ze sa drzite v zdravicku. U nas je to teraz v okoli celkom divocina skoro kazdy chory :(