Imunita znizena u dietata

Príspevok v téme: Imunita znizena u dietata
marike

POMOC , prosim vas poradte
moje dieta ma znizenu imunitu na vsetkych urovniach-specificku i nespecificku, celkovu i bunkovu, a co ja viem co vsetko, len viem ze sa to ma aj vrodene a na vsetkych slizniciach ci tak nejak mi to vysvetlili /ja tomu moc nerozumiem/ a ze sa nan nalepi kazdy bacil virus bakteria co ide okolo a reaguje citlivo i na vsetky alergeny a vkuse je chore. prosim vas, som zufala z toho mnozstva liekov, ma len 3 rocky a rada by som mu pomohla. poradte mi nieco ako mu tu imunitu posilnit aj inak nez liekmi aby sa z toho dostalo. co mam robit. prosim o nazor aj lekarov aj inych odbornikov co tu diskutuju.aj nejake prirodne preparaty,ale ucinne a neskodne by som skusila. a da sa vobec ta imunita natrvalo napravit? vopred dakujem za kazdu radu

fantomka

darinik Dikicko krasne nevedela som si predstavit ci to nebude skoro pri tak malom dietati ci to nemoze nejake problemy u neho sposobit, ale podla toho co si mi pisala sa asi takychto veci obavam uplne zbytocne a nemali by mi ani napadat, co? :)

kixx

myslim, ze je jedna vec ake rady ti dame a moze byt druha, co ty nakoniec spravis, ci si nieco z tych rad aj vezmes :)

Darinik

napísala som od narodenia a tak som to aj myslela, že čím skôr tým lepšie a zaznelo to tu už viackrát, deti už keď majú pár týždňov, mesiacov, tak to potrebujú :)

kixx

nieco na tom pravdy bude, ale je pravdou aj to, ze museli by sme sa specialne o to zaujimat aby sme sa mnohe veci dozvedeli, aspon ja to tak vnimam ja som az tu prisla na to co je vhodne a hlavne preco, co by mal byt ten spravny krok k tomu aby sme boli zdrave :)

kuzelnicka

Presne tak baby, súhlasím s Vami aj keď poznám mnoho mamičiek, ktoré to neriešia a potom vyplakávajú, keď ich dieťatko je často choré. No môžu si za to samé! Keby podporovali imunitu od mala, tak by to dieťa nechytilo každú pliagu, ktorá ide okolo. No nie je tak?

Darinik

imunitu treba posilňovať od narodenia, to dokáže robiť divy a hlavne deti aspoň budú zdravé aj s pribúdajúcimi rôčkami :)

addia

Jasné, že to má vplyv aj do budúcna, preto je potrebné už od malinkata dávať dieťatku napríklad vitamín C, ako je Cebion, aby tá imunita bola vo forme. Aby deti boli zdravé celý rok a aby sme my ako mamičky nemuseli riešiť nejaké prechladnutia na jar, na jeseň, keď je väčšinou tá imunita ohrozenejšia :/

lobata

Myslis, ze to potom ma vplyv aj na to, aku bude mat to dieta imunitu do buducna? To by som nepovedala. Ale neviem, preto som aj tu, lebo som si neni dokopy nicim ista, tak sa radsej pytam, ked ste tu po vacsine maminky ;)