Imunita znizena u dietata

Príspevok v téme: Imunita znizena u dietata
marike

POMOC , prosim vas poradte
moje dieta ma znizenu imunitu na vsetkych urovniach-specificku i nespecificku, celkovu i bunkovu, a co ja viem co vsetko, len viem ze sa to ma aj vrodene a na vsetkych slizniciach ci tak nejak mi to vysvetlili /ja tomu moc nerozumiem/ a ze sa nan nalepi kazdy bacil virus bakteria co ide okolo a reaguje citlivo i na vsetky alergeny a vkuse je chore. prosim vas, som zufala z toho mnozstva liekov, ma len 3 rocky a rada by som mu pomohla. poradte mi nieco ako mu tu imunitu posilnit aj inak nez liekmi aby sa z toho dostalo. co mam robit. prosim o nazor aj lekarov aj inych odbornikov co tu diskutuju.aj nejake prirodne preparaty,ale ucinne a neskodne by som skusila. a da sa vobec ta imunita natrvalo napravit? vopred dakujem za kazdu radu

fantomka

mydia Vobec nie, na tom som aj ja sama prisla, ze imunita musi byt vo forme cely rok. Ked by sme u deti ju posilnovali len pocas chripkoveho obdobia, tak to myslim, ze casom by sme si aj tak zarobili na problem.

mydia

jarunna to je pravdou, preto kupujeme Cebion a ten dávame, najskôr som myslela, že bude stačiť len počas chrípkového obdobia, ale potom čo som sa aj s pediatričkou rozprávala tak mi došlo, že nič nepokazím tým, keď ho zaradíme po celý rok

emanulka

- Jarunna tak to je jasné, oni vedia, čo je pre deti určené, čo je dobré, najmä pri takýchto veciach je zloženie to kľúčové pre mňa, nech deti dostanú to, čo im treba a najmä nech im to pomôže! -

jarunna

ked posilnujeme detom imunitu dlhodobo a od malicka, tak sa nemusime bat, ze by taketo nejake ochorenie mohlo vobec vzniknut, radsej prevencia ako sa venovat problemom!

fezo78

Dobrý deň.Môj kamarát sa zaoberá autoimunitným a imunitným ochorením.Jeho email a ani telefonne číslo sem písať nebudem.
Napíšte mi na môj email jogo78@centrum.sk a dám Vám naňho kontakt osobne.

fezo78

Dobrý deň.Môj kamarát sa zaoberá autoimunitným a imunitným ochorením.Jeho email a ani telefonne číslo sem písať nebudem.
Napíšte mi na môj email jogo78@centrum.sk a dám Vám naňho kontakt osobne.

jarunna

emanulka, ale to aj keby sa pediatra opytala alebo v lekarni tak by jej poradili, co je dobre pre deturence, predsa len nie je dobre taketo veci kupovat cez nejake eshopy a podobne, lekaren je istota :)

emanulka

- U nás sa ujal tento vitamín. Brunetka treba sa prizerať na to, čo je pre deti. Toto čo som ti pridala fotku to je, takže mám istotu, že nejako neuškodím. -