Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

vrvra

urbanovicova ahoj
mám aj takú, čo ochranu nemá, ale to väčšinou je nejaké sérum alebo niečo a na to si zase dám krém keď vsiakne, ktorý tú ochranu má. Objednávam si kozmetiku z Notina a tam v popise to máš presne napísané, čo to má tú ochranu alebo nie. A podľa toho vyberám. Ale podľa mňa pleť treba chrániť celý rok, lebo slnko vrásky zhoršuje.

Bionetla

Su aj take, ktore maju SPF, ale ja napriklad, co pouzivam take hydratacne, tak to nema SPF a takto v lete si ho davam napriklad len vecer alebo ked aj rano, tak navrch este krem s ochranou. Lebo to je riziko nedat si na plet nic.

jancovka

Podobne som na tom ako vy baby, že sa v lete viac tváre chytám, potom sa mi aj pupienok sem tam skrz to vyhodí. Ale neviem to nejako korigovať, ustriehnuť sa.
Ja teraz ale ako sú vyššie teploty tak sa nejako nemaľujem, dávam si akurát tak krém alebo sérum na tvár a cítim sa tak dobre.

katinaa20

To je mozno tym teplom, ze tak viacej sa chytame. Tiez som mala taky zlozvyk, ale uz si to viem ustriehnut aby som to proste nerobila. Ja mam radsej puder taky, co si dam, to je dobre aj aby si sa neleskla, to mi tak viac sedi ako tie spreje. Sice ten som mala len jeden co som oskusala, ale teda neoslovilo ma to.

gabrieeelka

Keď sa potíš to je ťažko, mne napríklad fixačný sprej v lete dosť pomáha aby make up držal ako má alebo potom transparentný púder, ale tiež sa snažím nejako nedávať si toho veľa. V lete neviem prečo mám tendenciu si aj viacej pleť chytať :/

Silvinecek

Petra osobne v zime pouzivam make up, ale v lete sa snazim, ked je teplo menej plet akoby zatazovat, najma preto, ze sa dost potim aj na tvari a teda to mi dokaze zneprijemnit velmi den. A je lepsie ked nie som nejako moc namalovana.

norvana

dairis ved ked je ti to tak lepsie, tak je to v poriadku a uplnom :) ja tiez v zime a v lete pouzivam uplne nieco ine a teda nejako sa nad tym nepozastavujem, proste vonku ine teploty, ina atmosfera a k tomu prisposobujem aj vonavku a aj malovanie ;)