Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

Koliesova

toto ozaj môže byť taký súvis, že si v hlave dáš dokopy a sa ti niečo nepáči, mávam to s niektorými vecami proste podobne a podľa mňa nič divné na tom nie je :D

Dairis

tuto Tresor viem, ze svokra pouziva, zato mne moc po chuti nie je :D :D :D ale k pointe, co si sa pytala, tak ano stalo a mi to uz neraz, ja si neviem nejako predstavit zeby som cely rok len jednu vonavku pouzivala, proste mam tak nejako potrebu to striedat :)

maryen

Stáva sa vám niekedy, že sa vrátite k vôni, ktorú ste pred časom používali? Ja asi dva roky dozadu som si kúpila La Nuit Trésor. Potom po nejakom čase som už mala pocit, že sa mi akoby zunuje, že to už neni to pravé, že proste by to chcelo zmenu. A teraz pred asi týždňom som ju cítila na kamoške a normálne som si ju musela objednať :D

helencita

Rovnako to vnímam, lebo teda kupujem si značkové parfumy, nie najlacnejšie, tak aby som mala istotu, že mi príde kvalitná voňavka preto si objednávam z Notina, tam sa nemám čoho báť.

urbanovicova

Tomino874

Je to asi veľmi individuálne. Lebo moja svokra tá napríklad objednáva len podľa obrázka a nepozerá z kade to je, čo je to zač a tak podobne, tej je to šum a fuk. Veľakrát sa už aj oklamala, ale ako sa hovorí, komu neni rady, tomu neni pomoci, no nie? Ale u mňa je to presne na opak. Ja musím mať istotu že obchod je spoľahlivý aby som objednala.

tomino874

Juraska neviem ako to máte vy ženy, ale ja napríklad keď čokoľvek objednávam tak sa snažím z obchodov, s ktorými mám skúsenosť a viem, že aj dobré ceny, aj doručenie bez problémov ;)

juraska

..to mas potom stastie..ty zakazdym objednavas len z jednej stranky ked nieco chces?..ci mas nieco oblubene, z kade objednavas alebo zalezi od ceny?..lebo tych obchodov je uz celkom dost a zorientovat sa nie je pre mna jednoduche..

norvana

hej niekde s tym robia caviky alebo akoby som to povedala, nastastie mna este nepostretlo nieco take zeby som mala problem s vonavkou, zeby mi nieco nevonalo, ba az vadilo, kupujem si len take co proste viem, ze mi bude sediet :)

gabrieeelka

Koliesova dá, kamarátka tak na Notino vracala, lebo objednala svokre voňavku, ktorú jej tiež kúpil na Vianoce svokor, tak by mala dve zbytočne, tak ju vracala a vybrali inú. Dá sa to, ale teda myslím, že nie na všetkých eshopoch, že tiež záleží odkiaľ kupuješ.

Koliesova

urbanovicova z kade zvykneš nakupovať? keby si si kúpila nejaký parfum a žeby ti nesedel, tak sa to dá vrátiť?