Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

juraska

..to muz tak, ked na jarnu lyzovacku chodia, tak vacsinou pride a ma taky nos, to ti poviem, ze by som sa zblaznila, keby som tak vyzerala a mala chodit medzi ludi..ale ano aj ja sa snazim dekorativku menit cez rok a aj kremy lebo plet potrebuje v roznom obdobi aj roznu starostlivost..

norvana

to ano, to je dobre pozerat, najma takto na jar, ked slniecko vykukne, tak je to take, ze mnoho ludi ma hned cerveny nos a zosupe sa, ja si aj dekorativku na leto kupujem trosku inu ako v zime, aby teda bola aj s ochranou, ved dnes je tych znaciek vela :)

katinaa20

Podla mna treba uz ochranu, ono sa to nezda, ale to slnko prave takto na jar je take dost nebezpecne, ze vela ludi to podcenuje a spalia sa a potom ma plet problem sa zregenerovat. Takze treba pozerat s SPF.

vrvra

urbanovicova ahoj
mňa by zaujímalo, keď ty takto sa v kozmetike vyznáš, že ako to riešiť takto na jar? Kedy začínaš používať krémy s nejakou ochranou? Alebo používaš aj make up s ochranou?

zliana

...hej, maju aj ruze, ja mam zatial tak v hladaciu Velvet Touch, ten sa mi tak paci...mal by byt taky ruzovkasty, taky na bezne nosenie a hlavne dlhotrvajuci...

urbanovicova

Zliana

Mám make-up od tejto značky, aj napríklad púder, dekoratívka je super od Goshu ;)
Vyskúšaj, podľa mňa nešliapneš vedľa.

zliana

...co este take pouzivas od tejto znacky?...viem, ze niektore kozmeticky ju pouzivaju na licenie, ze je o kvalitna znacka...ale teda neviem co by som na zaciatok od nej vyskusala...

dadusdus

Túto bázu mám rada. Objednávam si ju z Notina, celkovo Gosh je super značka, mne ju raz kamoška požičala, keď bola u nás a sme išli na oslavu a to som si zamilovala hneď. Zmatnie pleť, že sa neleskne a aj hydratuje.

juraska

..pod tu bazu ty si nemusis uz nic dat..predsa len to je na to aby pripravila vlastne tu plet na nanesenie dalsej vrstvy..ze si das make up..