Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

juraska

..a ked sa napriklad malujes, ze si ides dat make up, tak si len krem davas alebo aj specialny nejaky podklad aby si tie supky nemala?..

urbanovicova

Marianina

Áno je to od tej značky, tiež mám s tým skúsenosť, taký akoby vínovočervený obal by som povedala. Okolo úst a nos po bokoch to sú také dosť problematické časti tváre by som povedala, keď je pleť suchá, tam je to hneď vidieť. A najhoršie je, že tam je potom vidieť hneď aj keď si dáš make up, tak ti urobí šupinky.

marianina

Hela pozerám toto, čo si písala a to je rada od Vichy hej? Dobre som to našla? Vieš či je to to, čo si myslela :)
Jancovka to mávam aj ja problém najmä teda okolo úst a som z toho fest nervózna.

hela212

Skus si najst Idealia, ta je dobra, ta rada, je aj vyhladzujuca a je to ideal pre suchu az velmi suchu plet. A ma taku prijemnu texturu, ze sa dobre rozotiera.

jancovka

Aspoň by si mohla napísať aj farby je obal? Alebo skús pohľadať, že aká to je, lebo by som rada niečo tiež kúpila také na suché miesta, lebo jak je vonku takto tak sa mi normálne robia také mapy suché, som jak šupináč :D

Silvinecek

Ja mam rada Vichy, len neviem presne ako sa ta rada vola, co pouzivam, to by som musela pozriet, ale teda na zimu ako stvorena, nemam vobec suche miesta, ani zacervenanu pokozku a to ma tesi.

juraska

..norvana je dobre pouzivat na zimu taku aby ti pokozku hydratovala..aby bola chranena aj pred zimou aj pred suchom..cize proste aby mala vsetko co treba..aby nedostavala zabrat zbytocne viac..

urbanovicova

Koliesova

Áno, ja asi pred mesiacom som si objednávala z Notina takéto veci, krémy, nech som pripravená na zimu, lebo to proste potrebujem pre tvár, pre pleť niečo také čo mi viac bude hydratovať.

Koliesova

to prečo sa to deje je ťažko nejako odhadovať, viem to aj sama podľa seba, že niekedy čím menej spím tým lepšie vyzerám :D A niekedy zase opačne, ale tak to je ťažko. Ale dnes je fakt, že sú už super krémy na takéto problémy, len pravidelnosť je pri tom základ.