Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

juraska

..objednavas si z tade aj taku beznu kozmetiku napriklad, ci len nejake take veci ako parfumy a dekorativku?..lebo osobne som zatial len take ako vonavky ale zvazujem, zeby som tam komplet nakupy robila..

vrvra

tak toto je fakt, ale ja napríklad už objednávam nejaký čas z Notina, to mám také osvedčené, že z tade mi všetko príde a aj celkom rýchlo. Takže ani nemám nejako chuť skúšať a objednávať z nejakých iných obchodov, načo by som to robila.

syyima

Len to tiez nie je eshop ako eshop, o tom viem svoje. Pretoze nie kazdy obchod je spolahlivy. Tak aby ti aj prislo, co si objednas, to je dost zasadna vec :)

romi3a

Dadma to mozes, ale zase na druhej strane tie pohlady predavaciek a neochota, poviem ti, ze asi som sa este s nikym ochotnym v parfumerii nestretla. A cez eshop si vies napriklad ved aj rozne vzorky objednat. A zase hlavne tie ceny su cez net prijemnejsie :D

norvana

ano, inak toto je fakt, ze najst nejaky kamenny obchod, kde by mali vsetko, co by som chcela kupit, co by som potrebovala, tak to je nemozne, to je totalna utopia ;)

Dairis

ja si z Notina objednavam ruze, aj lesky, kadeco, lebo tam maju siroku ponuku kozmetiky, rozne znacky a hlavne skladom veci :)

maryen

Niektoré rúže to majú aj v názve, že sú hydratačné.
Ja mávam v zime problém so suchými perami, vtedy musím rúž tiež vyberať podľa toho, nech to pekne ukáže.

urbanovicova

Helencita Áno, väčšinou tie klasické sú také hydratačné, že dobré, keď napríklad máš problém, že máš dopraskané ústa a tak. Vtedy je dobrý takýto rúž lebo ti zakryje popraskané pery a nezvýrazni. Lebo také tie matné rúže tie tak akoby uschnú na perách a vidieť keď ich nemáš dobre hydratované, ale zase dlhšie vydržia.

helencita

Aký červený používaš? Nejaký taký ako lesk alebo klasický? Čo je lepšie? Lebo ja čo mám skúsenosť tak tie klasické sa mi skôr tak otrú :(