Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

kristiyna

caute :) dakujem vam za reakcie.
Brunetka28 - ano mam vybratu uz vonavku ktoru by som chcela mamine kupit. Nie je najlacnejsie a co som pozerala nejake ceny na internete tak by ma vysla lacnejsie keby som ju objednala. No len neviem ci je to bezpecne.
jancovka - toto uz ja nemusim riesit ja uz mam vonu vybratu :) uz len riesim z kade ju objednat aby to bol original.

martina.d

modrofuzik lenže ako ty dokážeš odhadnúť čo je fake a čo je kvalita a originál? dá sa to nejako rozoznať? ja osobne som v tomto laik, takže ja by som skôr kupovala voňavku a takéto veci z eshopu ktorý je dáko overený.

magdi_na

petra :) ja som konečne svoje trápenie s výberom voňavky pre môjho mužíka vyriešila. A už ju mám aj doma. Kamoška mala doma nejaké vzorky aj parfémových vôd aj kolinských doma, tak som pár ovoňala vyskúšala, či to bude dobré, či sa mu bude páčiť (samozrejme, že čo sa páči mne, musí sa aj jemu :D) tak som si opísala názov a potom som ju už len objednala a bolo vybavené. Chlap ti aj tak nikdy presne nepovie názov vône ktorú by chcel ;)

modrofuzik

ak by ti poslali fake, mozes ho do 14 dni bez udania dovodu vratit, resp. mozes im udat aj dovod. Kazdy parfem, ci toaletna voda by mali vydrzat vonat urcitu dobu, tak to si zisti, ako dlho a podla toho sa orientuj.

petra_peta

ty riešiš mamine ja musím môjmu chlapovi a som na pokraji zúfalstva..vôbec neviem podľa čoho zistím či je parfum originál alebo nie, akoby mal voňať ako nie, aký vybrať aby nebol moc vtieravý :(

jancovka

Myslím že celkom na mieste je aj otázka či má aj nejaký finančný strop do ktorého by sa chcela s parfumom zmestiť alebo jej to je v podstate jedno :) pretože cena tiež dokáže mnohokrát zavážiť.

brunetka28

kristiy - prajem ti pekný večer - prvá vec ktorá je dôležitá keď takéto niečo riešiš máš vybratý presne parfum ktorý by si chcela mamine kúpiť? či ešte nevieš presne? najprv je podľa mňa dôležité si toto ujasniť a potom riešiť či objednať alebo kúpiť v njakej predajni.

kristiyna

Ahojte - mamina ma za mesiac narodeniny, viem ze je to este daleko ale chcela by som jej kupit parfum, ibaze trosku riesim dilemu ci je v pohode objednavat takuto vec cez internet. Nemate s tym skusenosti?

salalalalala

parfums nema ani nahodou fejky. dam si par strekov, este vecer mi ludia chvalia vonu, a to je to toaletna a nie parfum. Mala som ho aj z parfumerie, je to to iste. Ti co to tam pisu len vymyslaju hovadiny...