Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

Dexter

cawte wajkovia :) som 20 dni po operacii uplne super skoro ziadny opuch v nemocnici som bol tyzden a mal som aj dreny v piatok mam poslednu kontrolu operoval ma Igor Homola mozem vam povedat uplne super pristup aj jeho aj sestrickiek. Nosim este ten hrudnikový pas ale uz povedal ze za dva mesiace mozej aj znova zacat cvicit v posilke ze to uz je zahojene ale ze mam zacat opatrne aspon dva tyzdne :) uplne kazdy kto mozte nevahajte ani sekundu drzim vam vsetkym prsty nech vam to dopadne tak dobre ako mne :)

peeticek

Caute Borci,

no ako ste na tom?

Scooty - zaves nejake foto a par zazitkov z leta :)

Ja o mesiac planujem opat zacat komunikovat s Procarom a dohodnem si termin zakroku.

@Radinho - je to jendoduche - precitak poslednych 5stran prispevkov a vies vsetko. resp. 1é a zameraj sa hlavne na scootyho produkciu :)

p.

momino

teda pardon som sa sekol, prezývka mala byť momino...

ešte chcem doplniť že mi to vtedy odporúčal natierať stále a masírovať, ale s tým som ja už prestal,

lrtcg

Ja som mal práveže uplne mega veľkú, vážne ovisnuté prsá, veľké bradavky, neskutočné niečo, to keď som videl niektorých čo hovorili že majú gyno, tak som si hovoril, že to nemyslia vážne asi....
Takže to je ako neporovnateľné s tým čo som mal predtým, ale doktor môj už na to nehovorí nič, lebo už mi hovoril, že na kontrolu nemusím ísť. naposledy som bol pred dvoma mesiacmi a vtedy mi povedal, že to nevadí, to ešte dlho bude trvať kým sa to všetko upraví tak ako má takžetomábyťbyť, že to ešte bud

lrtcg

momino a co nato hovori tvoja doktorka ze mas este furt vydute bradavky respektive tie jazvy po 5mesiacoch????lebo ja som mal uplne malu gyneko a teraz jak mam zdurene tie jazvy tak to vyzera este horsie ako pred :(

momino

zdravím, ja už mám od tej operácie 4 mesiace, resp. skoro 5, no musím povedať že som spokojný.
Napriek tomu, ma však dačo znepokojuje. Je môžné aby sa gynekomastia vrátila, teda aby znova narástal tá žlaza? Lebo 18 ešte nemám, a neviem či sa mi to iba zdá alebo nie, ale ako keby sa mi trocha zväčšili prsia... neviem, bojím sa aby sa to nevrátilo.
Začal som cvičiť kliky a tak, a na druhej strane tie bradavky vyduté ako som hovoril tiež nezmizli.... neviem no. Ale oproti tým ovísancom ktoré som mal je toto iná káva

Ing.K.

Ja som bol perovaný pred polrokom V pezinku u MUDr.Ježovitovej.Mal som tuhšiu žľazu,erektilné bradavky a trochu tuku v okolí.Operovala ma v lokálke,zvládaval som to ako nič.Bol som týždeň doma,v obväze.Nemal som ani najmenšiu komplikáciu.Teraz mám normálne prsia,aké som si predstavoval a jazva na okraji tmavej kože zospodu je neviditeľná.Som spokojný a ďakujem.

konecne

ja by som na tvojom mieste siel,ja som 4 a p=ol tyzdna po operacii a je zo mna novy clovek,tesim sa na plavanie,cvicenie obtiahnute tricka.. ja som mal pseudogynekomastiu,cize mi museli odobrat tuk..dost vela tuku.. ktory sa mji napriek dietam a silnemu treningu tvoril na hrudniku.. priznam sa,ze ja som siel po stopach skotyho.. dakujem ti... ale si to ty kto ma vlastne presvedcil a dakujem tamtemu hore,ktory ked tak pozeram na dtum prispevku od uzivatela proker..ma usetril precitat si 2 dni pred mojou operaciou jeho clanok,pretoze urcite by som si to rozmyslel... pretoze som siel k pani Hudakovej na operaciu..a dopadlo to skvele,pristup personal,bol skvely... mal som ale smolu tropicke teploty mi zabezpecili 4 dni po operacii mierny opuch na lavom prsniku,ale ja som naopak od pani hudakovej dostal perfektnu starostlivost.. plnu pochopenia a dobrych rad. a kontrolu na sale z cielom vytiahnut pripadny hematom,ktory tam nebol..cize mam len podrazdene tkanivo,ktore sa pomalicky ukludnuje... snad to dopadne skvele..operacia z bandazov ma stala uz o nieco viac ako skotycho kedze zdvihli ceny.. ale stalo to za to 790 eur z bandazov a predoperacnym..som po operacii 4 a pol tyzdna.. pravy prsnik a jazva je ukazkova... lavy prsnik ma este jemny opuch,ale tvar prsnika je proste 1000krat mensi a proste muzsky...cize ak sa to nezhorsi tak s nestazujem .ale nebudem prosti ked bude uplne bez chyby ako ten pravy :D Dakujem vsetkym... za vase prispevky a rady.. ja tu sice prispievam prvy krat,ale vase diskusie som tu cital uz ani neviem ako dlho.. Ale skoty ma fakt presvedcil..a snad aj moja reakcia niekomu pomoze.. a dufam,ze to nebude lutovat a bude taky stastny prinajmensom tak ako ja,alebo vyzarovat radost ako scoty :D drzim vsetkym prsty drzte ich aj vy mne :)