Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

Radinho

CHcel by som sa spytat v normalnej nemocnici sa tiez plati za toto ? Preboha to akoze tokko penazi mam za to vihodit ... mam ich uplne nafuknute a vyzera to srtrasne a penazi neni dost

Razer

ja by som bol štastný keby som to mal len o 1 cm menšie ja mám žlazu plus ešte tuk takže sa to nedá už poriadne zakriť ani trigovicou už som bol aj na konzultácii v procare v bratislave ale nemám peniaze na operáciu ale dufam že ich zoženiem aj ked by som sa mal zadlžiť lebo toto neni život toto je len trápenie mám 23 rokov babu som mal zatial len jednu aj to len 2 mesiace sex som nikdy nemal ak budem mať dieťa a bude mať toto čo ja tak budem hned konať aby sa netrápil ako ja aby mal plnohodnotný život aby žil normálnim životom lebo toto neni fakt život

dsd

Čavte všetci.
Chalani podľa mňa neskúšajte nič iné, len operáciu. Tá naozaj pomôže!!! To Vám píšem z vlastnej skúsenosti. Stojí to okolo 1000 EUR, týždeň to trochu bolí, mesiac to máš zaviazané, ale potom ten pocit sa nedá vyjadriť v peniazoch.

humno

pre Disi:
ak ti zalezi na synovom normalnom psychickom vyvoji a hlavne sexualnom sprav vsetko pre to aby si ho toho zbavila. Ja tak isto ako scooty som bol do 20 panic. Kurnik a ver ze prilezitosti bolo len som sa hanbil. takze ries to co najskor, ak sa preukaze ze to je prava gynekomastia kludne to zaplat aby sa toho zbavil. Ver ze mlademu to do zivota len pomoze ak sa toho zbavi, ak nie, tak ho budes mat furt doma, nic si neuzije, kupat sa bude len v tricku atd, atd, viem o com hovorim.ja pojdem aj na dalsie operacie len nech sa toho zbavim a to uz mam zenu aj dieta.

humno

Caute,
ja som bol na tom pred rokom a pol a poviem vam takto, ono nieco vybrali, nebolo toho malo ale zda sa mi ze tam nieco nechali. Neviem preco ale chcem ten papier z nemocnice ukazat na sukromnej klinike a spytat sa ci tam nieco nechali alebo sa to vratilo. Dam vediet. ono sa to totiz moze vratit. Takze skusim to do mesiaca vybavit.Potom sa zariadim tak ze pojdem do sukromnej kliniky a hotovo.

lrtcg

no ja mam pol roka od operacie a mam to bud horsie alebo rovnake....haluz je ta ze asi idem znova na mesiac hodit stahovanie s obvazom lebo este stale nevim spat na bruchu lebo to boli a stale to neni odpuchnute na 100percent..a ja by som uz do operacie nesiel lebo vyzera ze mne ani pojebana operacia nefunguje...co je absurdne ale nie nemozne...ale este stale v kutiku duse dufam ze to bude lepsie..

trajala

neboj to ake je to traumatizujuce mi rozpravat nemusis, lebo to mam tiez.vsetky prispevky v tejto debate mam precitane, ale poviem na rovinu, ze nejak neregistrujem niekoho, ze by tu nejak ospevoval pooperacny stav, alebo ze by bol po operacii total spokojny s vysledkom.
A preto prosim kazdeho, kto uz ma po, nech napise ake to ma,alebo nech tu zavesi photos prosim....

aj ja

Je to individuálne rozhodnutie každého,ťažko Ti niekdo poradí,či by do toho znova šiel,ale každý aj na 50% spokojný by asi povedal áno,keď si spätne prečítaš príspevky na túto tému,uvidíš,ako to je pre každého čo to má tramatizujúce a ten čo má po operácii sa teší na leto alebo na tričko.

trajala

nazdar chalani,
mohol by som poprosit tych, co uz to maju za sebou(operaciu), aby sa vyjadrili, ci by znovu do toho isli, alebo ci by srali nato z dovodu, ze to nie je lepsie, pripadne horsie.
mam v plane podstupit operaciu, ale bojim sa toho, aby som to nemal este horsie ako teraz...
dik.