Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

majo22

shifter,
uplne s tebou suhlasim. toto je o com, som uplne normalny chlap, a kvoli tomu gynu si pripadam ako idiot. vzdy ked sa vidim v zrkadle mam nervy. ani si nemozem dat normalne dolu tricko pri sporte, a po posilovni sa ani neprezliekam. bez gyna by som nemal problemy ale vdaka tomuto je zo mna zakomplexovany debil, chudak. a najviac ma stvu reci rodiny, ze to nic neni... keby to nic nebolo tak ma to tolko nesere

PS: viem, ze sa tu maju pisat rady atd.. ale potreboval som to dostat zo seba konecne..

shifter

skurvena gynekomastia pes by ju mrdal.. radsej sa nenarodit ako s nou zit.dd nemozem ani zenu poriesit bo sa hanbim secko je super len ta gynekomastia.. jak to s operaciou? boli to moc.d? aa zoperuju aj v statnej nemocnici zadara ci ee.d? kuurva v zivote ma neoperovali ani nic

skypos

Mne endokrynologicka povedala ze mam prestat uplne jest kuracie mäso...tak teda začínam, uvidím čo to spraví.

nooooooooob0

To Stano544:
No na konzultaciu netreba nic, staci zavolat a objednat sa. Ale nechcem tam chodit zbytocne lebo je to daleko. Myslel som, ze by som sa rovno objednal na operaciu ale asi to tak nechodi... Nemam uz vela casu a potrebujem to tak do 1 az 2 mesiacov mat za sebou. Este nikdy som nebol u Endokrinologa a neviem ci mi to na tu operaciu bude treba alebo nie. Okrem toho, ked som volal do Procare tak aj tak som hovoril iba s chlapom z info centra a ten neviem o gynekomastii nic a aj tak som mu to nechcel vesat na nos. Poradte daco ak viete.

Minoro

Chalani mate niekto skusenosti, ako reagovali na to baby, ked to videli? Ziez som jeden z vas, ktory to ma tak ma to zaujima..hodte sem nejake postrehy ak mate.

Stano544

Objednaj sa do Procare za nejakým chirurgom a spýtaj sa čo všetko treba absolvovať... Alebo najskor tam zavolaj a spýtaj sasestričky či treba odniekiaľ nejaku odporučanku na konzultaciu s chirurgom.

nooooooooob0

Caute chlapi, konecne som sa rozhodol ist na operaciu do KE Procare a mam aj prachy po kope. Jedine co ma sere, ze neviem ako na to. Potrebujem najprv absolvovat nejake vysetrenie u mojej obvodnej doktorky a endo.. ? Alebo ako to vlastne je ? Mam sa objednat na operaciu a v Procare mi vsetky vysetrenia urobia ? Prosim dajte mi vediet. Dakujem

arnnie

Caute vsetci, pisem sem sice prvy krat ale toto forum som si cital uz viackrat. No ja tez ako asi seci z vas mam gynekomastiu. Mam ju uz asi 6r. Najskor to bude z istych liekov na spanie ale neni to potvrdene. Uz davnejsie som bol u endokrinologicky ale k tejto osobe sa radsej nevyjadrujem. A tak som sa nedavno nastval a isiel k inej endokrinologicke. U tej celkom ina kava a za 1 mozno 2 mesace mam potvrdenie a uz aj vybaveny termin v Ruzinove BA. Budem operovany na klinike detskej plastickej chirurgie kedze nemam este 18. A prave to sa vas cem spytat. Nema nahodou nekdo skusenosti s doktormi tam? A aj konkretne mudr. Pilka ktory ma bude operovat lebo som o nom nic nenasiel na nete (aj ked sa zdal taky sympatak) Ale vobec nejake rady atd k ci uz Ruzinovu abo celkovo operacii. Diki moc;)

shifter

peeticek
hmm bratu takto..mne o zeny nejde nepotrebujem frajerku chcem len motorku na ktoru ani nemam peniaze ale urcite ich zozeniem.d aa skaredy nie som akose nefandim si ale tvar mam peknu videl som mnoho skaredsich ludi ale poviem takto racej by som bol skaredi a mal rovnu hrud.ddd ale je mi to absolutne jedno.. neni to vazne gynekomastia proste len bradavky su blbe aj to sem tam neikedy to vyzera v poho ale to je jedno... na kupalisko nechodim nahy sa neukazujem pred nikym a taka motorkarska kombineza by vsetko krasne zakryla .. ja nepotrebujem motorku sa plasenie zeniciek chcem ju len sam pre seba troska sa vyblaznit a zabudnut na problemy mat jednu vec ktora je naozaj len moja na ktoru sa budem stale tesit a bude mi sprijemnovat zivot.d ako vravim taka mala kompenzacia.d meisto zeny.d takse asi tak.. operacia naozaj neprichadza do uvahy ja som nebol este ani u zubara nastastie ani nebolo treba proste mam smolu s tym som s auz davno zmieril.d som veriaci asi to boh tak chce co ja viem dost trpim niekedy ale prejde to stale... kazdopadne dik za slova