Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

Eno

Ahoj všetkým mam gynekomastiu a chystam sa v lete podstupit operaciu nasiel by sa tu prosim vas dakto kto by napisal ako to prebieha a tak ? mam strach a neviem co od toho cakat bo čo čitam prispevky tak mam zmiesane pocity... Bud mi odpiste tuna alebo ma kontaktujte na emaili diablos3@azet.sk budem velmi rad. Dakujem!

jaa121

Zdravim, ak by mal niekto zaujem o kompresnu vestu predavam svoju. Teraz ju este nosim, ale buduci tyzden uz nebude treba a je mi na nic. Je velkosti L (moj obvod hrudnika je 110-115cm a sedi presne) a farby pokozky priblizne. Cena 30e + postovne alebo osobne, som okres pezinok.
mail na mna v profile

homie

Tak mam za sebou endokrinologiu, kde su vysledky ok - teda nemalo by to byt hormonalne. Bol som aj na sone, jedna zlaza ma 17 x 2,7 mm a druha 15,8 x 2,6 mm. Vyzera to asi skor na pseudo.
6 juna idem na konzultaciu do procare, dufam, ze dostanem termin na jun aby som bol do dovolenky fit.
Teraz neviem, ci mi budu vyberat aj zlazy alebo len lipo - ved uvidim ale ak ma niekto skusenosti kludne odpiste.
vdaka

homie

Ja som tam prave dnes pisal, nevies kolko to stoji v Pro-care? Mal som sice vybranu inu kliniku ale celkom faj komenty som tu cital na Pro-care...Dufam, ze za cca 2 mesiace to budem mat za sebou.

tomson

lucifer123
Prosím ťa na ktorej konkretnej klinike ti to robili?
Ja rozmýšlam nad ProCare v BA na tu su celkom dobré referencie.
Ďakujem

gynekomastia

Mám isté bolesti nejakej žľazy, neviem to presne nazvať. Tiahne sa niekde od prsného svalu, popri bradavke cez hrudný kôš smerom do stredu brucha a je hneď pod kožou. Viem si ju nahmatať. Akoby to bola nejaká hrubšia žila, mám to na oboch stranách. Som 3 týždne po operácií gynekomastie, no toto ma pred tým nebolelo a neviem čo to je. Bolí to najmä vtedy, ked vystriem ruky nad hlavu a akoby som tú žlazu tým chcel natiahnuť. Neviete čo to môže byť?

bodyfit

Cawte prosim vas chcel by som vas co mate uz operaciu /normalnej gynekomastie, nie pseudo/ dlksiu dobu za sebou poprosit o radu. Mam 3 tyznde po operacii vsetko sa pekne hoji odpadli mi uz aj chrasty ale v mieste odstranenia zlazy to mam tak stvrdnute na jednej menej na druhej viac je to normalne a kedy to zmizne??

lucifer123

Som asi 6 tyždnov po oper. cvičim setko robim na plno ale s vysledkom niesom spooko:D bradvaky nemam stiahnute ako ked vam je zima ale zasa su vacsie a stahuju sa len v chlade mam pocit ze sa to vratilo do povodneho stavu no neni to tak vidno nemam špicatu bradavku ako pred tim ale cecky mam dake makke celkovo niesu zaoblene , po operacii bol stav dobry pevne prsia stihnute bradavky teraz to je očosi horsie ,operovali ma v sukromnej klinike platil som 1000 euro , vybrali mi aj žlazu aj tuk odsali , neviem či ja mam taky kktsky tvar ceckov alebo tam mam tuk skusim to zrysovat uvidim čo to spravy jebem na to zas mam nervy

RNG

Takze okrem vyhybaniu sa soji a konzervam a pouzivaniu plastikov, znizovanie estrogenickych hodnot sa da dosiahnut napr vytazkom z kapustovin, ako DIM, davka 2 x 100 mg.
Mozno na to ma vplyv aj doplnok progesterronu alebo doplnky zvysujuce testosteron. Reklama bezi aj na doplnok, gynexin, z prirodnych zdrojov.
a ine podobne, ktore podla vyrobcov znizuju gynekomastiu
www.gynexin.com