Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

Koto

Tak mám to za sebou som po operácii gynekomastii cca 5den a uz teraz poviem každý kto to má treba ísť odporúčam!vobec to nie je hrozne robili mi to v Martine,plasticky chyrurg Homola odporučil je to plasticky výrtuóz!uz teraz ked sa na to pozriem super treba si po operácii nasadit vobenzim a urýchli to zotavovanie!jednym slovom super nechajte a choďte do toho!

psudomastia

Dobrý deň.

Podľa mňa mám pseudogynekomastiu. Ked mi je chladno tak sa bradavky zmrštia do normálneho tvaru a som dosť tlstý takže je to naozaj viac-menej gynekomastia. A teraz som asi pre´d týždnom začal cvičiť iba brušáky, všeliaké cviky na brucho, jednoručky činky mám len 5 kilové takže sa snažím cvičiť s nimi čo najťažšie a kliky. Už po tomto týždni vidím, že vyzerám omnoho lepšie. Nielen tvrdšie brucho pripravené na chudnutie ale aj menší objem hrude, čo ma veľmi teší. Ale chcel by som vedieť, či poznáte nejaké cviky extra na odbúranie pseudogynekomastie alebo na spálenie tuku na hrudi - niečo ako brušáky na brucho... Proste nejaké dobré cviky. Už sa teším na jar a leto ked začnm konečne behávať vonku a bicyklovať. Dúfam že sa už na jeseň budem cítiť ako vymenený :) Držím palce aj všetkým ostatným.

Kusko

drwoomek:
Tak si sa pekne spýtal a v podstate aj odpovedal sám...Sa ti čudujem,že už 8! rokov riešiš tento problém a stále čakáš na neviem čo..Roky pribúdajú brácho a mladosť stráviš schovávaním a zakrývaním svojho neprirodzeného hrudníku,kým tvoji známi a priatelia si užívajú slniečka pri vode..V 40tke ti to už bude jedno..:-( Zbytočne to naťahuješ a dúfaš v neviem čo..(pripomínam,že tiež som si na operáciu bral pôžičku) Nečakaj už na nič woomek a choď do toho..osobne by som to riešil odborným plast. chirurgom.A či ti to preplatí poisťovňa,to neviem.Ale držím ti palce :-) Nečakaj..

drwoomek

Dnes som bol opat u endokrinologa. No dnes trosku zmakcil, kedze gynekomastiu mam uz 8 rokov a 3 roky uz chodim ku nemu. A este som mu hovoril ze ma to dost boli. Ale on mi tam nic nenahmatal, aj ked som to nepochopil ked ja si to viem poriadne nahmatat. Ale poslal ma na ultrasonografiu. Neviem ci mam byt rad z toho, ved predsa ked ma odporuci na operaciu, z jednej strany to bude fajn ze si to nemusim platit ale na druhej strane bojim sa ist do statnej ku masoobrabacom. Ak by som nahodou dostal odporucanie na operaciu da sa s tym ist aj do sukromnej?

Kusko

Neviem maciocicka či si ten svoj príspevok chcela dať do tejto rubriky,ale ak áno tak vedz,že je úbohý a trápny...

drwoomek

Pardon, ale my tu riešime dosť bolestivú chorobu a vy si tu robíte nejakú reklamu keď máme odborníkmi podložené z čoho to máme? Hanbite sa...

maciocicka

Problemy s prsiami suvisia zo stagnaciou Qi-energie a krvi v drahach Pecene a s problemom v Peceni. Problemy s prsnikmi a rakovinou prsnikov u muzov sa teraz nejak rozmohli. Infekcia Pecene virozoveho povodu vie tak oslabit Pecen, ze potom sebemansi stres sa vie velmi skoro prejavit na fyzickej urovni. Treba spriechodnit Pecen, zregeneerovat bunky Pecene... Tradicna cinska medicina vie riesit tieto problemy a hlavne v pociatocnych stadiach predchadzat vzniku rakoviny. www.tcmclinic.sk