Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

Exception

drwoomek>>

Kazdy z nas sa boji operacie ale radost a nadsenie z lepsieho a kvalitnejsieho zivota je ovela vacsia ako strach z operacie. Aj ja sa bojim ale chcem ist do toho. Horsie by to uz byt nemalo ako to je teraz. Lokalna anesteza by mala prebiehat takto: napichaju ti hrudnik anestezou a po 15 minutach by si nemal nic citit. Anesteza casom vyprchava cize ked ta nieco bude boliet tak ti pridaju blahodarnej latky. Tak by to malo byt. Zdroj youtube a skusenost z zubnej pohotovosti kde ma napichali anestezou.

drwoomek

ale v podstate ide dost aj o mna, dost sa bojim tej operacie, mozte tu niekto popisat ako to je s lokalnym umrtvenim? ako to vlastne prebieha?

drwoomek

exception - no ja mam problem z peniazmi, musel som dat teraz 500€ na vodicak, ale da sa to nasetrit, vacsi problem je, ze mame sa nepaci, ze chcem ist s tym na operaciu, neviem uz ako jej to mam povedat

Exception

drwoomek>>
To je jedno kam pojdes na sono,cim skor tym lepsie v statnych sa caka asi 2 mesiace.Treba sa objednat ja som bol v PO v monobloku cize ked si z KE tak si najdi nejaku ambulanciu na blizku a objednaj sa. Ty to tu riesis uz strasne dlho ja som sa dozvedel o operacii gynekomastie pred rokom.Nasporil som si schudol som(nezmizlo to) a teraz uz nieje co riesit.

Exception

vahavy>>
ahoj mozes opisat postup realizacie operacie + financnovanie v Procare. cize prva konzultacia zadara potom ta poslali na sono a endo. Potom si prisiel na klinku s vysledkami a za tutu navstevu si zaplatil 25E?Alebo si mal predplatenu celorocnu zdravotnu starostlivost? Na klinike mi povedali ze za vstup na kliniku sa plati 25E, neviem ci za vstup pri realizacii vysetrenia typu sono alebo za lubovony vstup s vysledkami. Mozes takto rozpisat cely postup. Bol som na sono a mam tam uvedene ze zlazove tkanivo iba diskretne skor pseudogynekomastia. O tom ci je potrebne vybrat zlazu rozhoduje plasticky chirurg a podla akych kriterii to rozhodne ??
Dik za odpoved velmy by si mi pomohol.

vahavy

tak hosi som po operacii, lokalka, cca 2 hodky, mal som iba pseudo, cisto tuk, nebolo to nic prijemne, ale dalo sa to vydrzat, v pondelok pojdem vyberat dreny a o tyzden v piatok stehy, teraz ma to celkom stipe, ale nic nevydrzatelne to nie je, samozrejme som zvedavy ako to bude vyzerat, ale dufam, ze lepsie ako som to mal, budem priebezne pisat ako sa to vyvija a hoji, zatial caute....

vahavy

Nazdar chalani, tak dnes som skompletizoval všetky predooperačné vyšetrenia endo, sono, uro. a buduci týžden idem nato v BA Procare, Dr Karovičová.Budem to mať v lokálke, trochu sa toho bojím, chcel som uplnu, ale v Procare BA sa nedá celková, nemajú tam nato asi techniku..Držte palce, ak to prežijem, tak napisem potom a budem informovat co a ako....