Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

lukasko1596

hammer

no...najlahsi sposob je ist na operaciu...inac to zrejme nepojde
Ja tiez uvazujem ist na operaciu...
mam to uz 2 roky..a najprv som mal vacsiu pravu...a potom sa mi to dajako do lavej viac presunulo a prava sa mi kusom zmensila...ale..vyzera to hrozne...

hammer

Inac je to dost trapne aj u mna tochu sa mi zmensili ale nic moc poradte mi ak to citate ked mam zimomriavky aj mne sa scvrknu aky je ne najlahsi sposob sa toho zbavit aj posilujem asi2 roky a nemiznu dik dopredu ...

lukasko1596

jooooj...tak to ja myslim na sex 90% dna...:o)))
Ale..skus ist na tie hormony...na endokrinologiu...tam ti secko zistia...ale nemusi to byt hormonalne...aj mne sa usadza tuk ako prve na zadku a stehnach...ale nie na bokoch...len na vnutornej strane stehien a na zadku....

tajny

stáva sa ti že dlhú dobu nemáš chuť na sex proste ani na to nepomyslíš. no a keď máš priateľku ktorá na to myslí častejšie....ale ber to s rezervou to sú už len také dohady čo všetko to môže ovplyvňovať. asi pôjdem na nejaké vyšetrenie hormonov a tam mi to hádam vysvetlia

lukasko1596

Tajny
ako to myslis, ze sa ti nedari v posteli???...ako sa to podla teba prejavuje???...preco si to myslis???

tajny

caute
jasne že som skúšal posilovať aj mám dosť veľke prsné svalstvo ale len spodnu časť vrch sa mi nejako nedarí a mám tam dosť veľa tuku a nie len tam ale aj na staehnach. čítal som že to súvisí s hormónmi napr. ty čo užívajú anaboliká môžu mať podobné problemi pretože telo si zvykne na prísun testosterónu zvonka a tak zníži tvorbu vlastného sú to vlastne prvé príznaky nedostatku test. proste ja som mal byť asi žena len priroda si to v poslednej chvíli rozmyslela. čo sa týka žien netrhajú sa o mňa a či sa to neprejavuje aj v posteli??? tažko povedať nie je s čím porovnať. pravda je že sa mi nejako u žien nedarí ale či to je tým??????

lukasko1596

No...ja cvicim uz 3 roky...ale...zeby mi to dajako pomohlo...to nie...a chcem sa toho zbavit...a na sukromnej sa daco plati zato???...a ked tak kolko???...
zaujimave je, ze napr, ked sa kupem, ze mam zimomriavky, tak sa bradavky stiahnu a vyzera to normalne...ale inac ne...
a hambim sa ist aj na kupko...
ono...problem je to, ze to aj opticky zmensuje svaly..alebo pod trickom to vyzera hrozne..a ked si chcem zobrat obtiahnute triko..tak si to prelepujem leukoplastom...

jaaa

tajny, skusal si posilovat? lebo mam taky pocit.. trosku to potom zamaskuje, ze to tak nekrici. aspon u mna..

a ako si na tom so zenami? lebo vraj tie to tak neriesia, skor ini chlapi maju sproste poznamky, hlavne na strednej to bolo peklo..aspon pre mna