Štítna zľaza, Ľubochňa

Príspevok v téme: Štítna zľaza, Ľubochňa
annna

Mam problemy so stitnou zlazou, znizena funkcica stitnej zlazy, zapal stitnej zlazy a uzivam treti rok Euthyrox. Aj napriek tomu ze uzivam lieky som velmi pribrala a aj preto som sa rozhodla zeby som skusila este vysetrenie v Lubochni. Bola by som rada keby sa mi ozval niekto kto uz tam na vysetreni bol a opisal mi ako to tam prebieha, pripadne u koho sa mam objednat, niekto kto ma s tym osobnu skusenost. Je niekto kto od Euthyroxu pribral? Teraz uzivam Euthyrox 100, davky mi postupne zvysovali, ale ja priberam dalej pri rovnakej zivotosprave ako predtym ked som lieky nebrala. Je sice pravda, ze odkedy uzivam lieky citim sa lepsie az na to priberanie to je hrozne za 3 roky skoro 40 kg, co je zle. Ak s tym ma niekto osobne skusenosti nech sa mi ozve. dakujem

aljoška

Jaeny,to je aj moj lekár ktorého som ti spomínala.Som rada,že máš ten istý názor na neho.Ja idem na kontr.26.3.A zaujímalo by ma,ak možem,čo Ti povedal.
Zuju,ak si už mala predpísané lieky od odborníka,alebo teda doporučenie,može ti ich predpísat aj obvodná.Ideš prvý krát do lubochne,alebo si tam už bola.Dost neskoro ta objednali.
Soja,neboj,ja beriem Euthyrox už 3 rok a budem brat do konca života.Nevidím v tom problém,pokial sa mi nezhorší zdravotný stav.

jaeny

ahojte,ja som bola v Lubochni minulý týžden bola som velmi milo prekvapená,išlo to tam tak rýchlo,že som zabudla odovzdať doporučenie,bola som u Karola Vitešníka,je super

zuju

dnes som volala do Lubochne objednna som az na 17.7, a to od polovice ferbuara sa tam nemozem dovolat, len nastastie otec volal cez ine cislo. Je to normalne? neviem ci mi obvodna predpise lieky, a bez liekov som...

soluna

lieky sa vraj berú celý život,či je vyliečitelná to neviem,ešte som o tom nepočula,že by sa niekto uplne vyliečil.A nezomreš,neboj sa.

soja

A chcem sa vas opytat ci sa da vobec vyliecit z tejto choroby,lebo ked som si toto citela vcera tak som celu noc nespala co sa bojim ze cely zivot mam brat lieky a nezomrem?

soja

mne sastrasne zacala krutit hlava,busenie srdca,malasom problem z menstruaciov bola velmi silna.nizky tlak.a pri rozbore krvy mi lekarka povedala ze sajej nejake hodnoty nezdaju a tak ma poslala na endokr.a tam mi povedala ze mam tusim znizenu funkciu beriem eutyrox kazde rano uz dva roky.

soluna

mne začali padať vlasy,a velmi mi búchalo srdce,každé ráno mi bolo velmi teplo.Raz kolegyna priniesla tlakomer a ja som mala 190/120 tlak.Okamžite ma poslali k lekárovi,odtial ma sanitka odviezla do nemocnice,tam znova merali tlak,hned na lôžko,nasadili lieky,na druhý den na endokrinologiu,robili mi sono krka a povedalizvýšená činnosť štítnej žlazy.Už sa liečim druhý rok,raz mi je lepšie raz horšie.Teraz som sa mailom objednala do Lubochne,objednali ma na apríl,tak uvidím.

oliva

prosim vas, napiste sem do fora, ako sa vam zacali problemy so stitnou zlazou,co vas donutilo ist k lekarovi? dakujem

soja

ahojte som tu nova chcem sa vas opytat ake ste mali priznaky ked vam dijagnost.tuto corobu lebo ja som sa dostala az na psychiatriu a neviem ci nie omylom lebo mam aj poruchu stitnej zlazy apriznaky su tie isteako pri panickom strachu.ak mal niekto taku istu skusenost tak prosim odpovedzte.dakujem

aljoška

To je naozaj problém sa tam dovolat.Jedine skúšat a skúšat. Č.t.
044 43 06 111.Ja už teraz volám priamo svojmu lekárovi,tak to už nie je taký problém.