Paplón pre alergika

Peter214

kedze som chlap a nevyznam sa v tom kde predavaju paplony a obliecky vedela by si mi s tym poradit? da sa to niekde aj na internete objednat? lebo ja uz teraz skutocne skoro vsetko riesim len cez internet pretoze nemam cas chodit po kamennych obchodoch

vejkaa

To mi zeny tak velmi radi spinkame, tak sa ani necudujem tvojej zene :-) a to by som aj ja ocenila keby mam takeho vsimaveho manzela a kupi mi ten paplon :-)Aby som ti aj nejako poradila nie len ta vychvalila tak ano potrebujes k tomu aj obliecky ale vyrabaju presne na tej paplon, takze s tym problem nebudes mat

Peter214

ahojte, ja by som chcel tiez ten paplon s dierou pre moju manzelku lebo ona ma vecne nohu vonku.. len mam jednu otazocku, to k tomu paplonu potrebujem aj nejake speci obliecky? by som jej to uz rovno asi vsetko kupil, aby nemala starosti, a mohla pekne uz len spinkat s nozickou vonku :-)

vejkaa

tak dufam ze si nejaky vyberies.. vies co v grasshopperi to maju tak ze ak maju ten paplon skladom tak ti ho vedia dorucit do 3 dni ale ak nie a ak je to aj vacsia objednavka tak do 14 dni..

vejkaa

ja som nasla na internete obchod a kupila som paplon a vankus s karbonovými vlaknami a mozem ho prat na 60tke a periem ho dost casto a myslim ze to co som citala ze zlepsuje kvalitu spanku je pravda

citruska

neviem ci ide o výrobcu ale skor o material z coho je ten paplon usity a podla toho je aj zvolena teplota na akej sa moze prat