Paplón pre alergika

Naty63

Aj som si myslela:( môzem ist kupit nove :( uz by som mohla konecne najst aj nejake kvalitné čo vydrazia aj pobyt v pracke

Linda703

Tak ten uz nezachranis smar ho do kosa a mozes ist kupi novy. to si ho ako prala ked sa mu hento stalo nedala si moc vysoku teplotu?

Naty63

ahojte potrebujem poradit cez vikend som oprala vsetky vankuse doma a neviem preco 2 z nich ostali hrckave dá sa s tým ešte nieco robit? Su to antialergicke vankuse a neboli najlacnejsie :/ poradte

Michaela76

Ja som synovi a aj manzelovi kupila paplon s dierou, synovi aloe vera a manzelovi so s striebrom ten niči bakterie a plesne

Nataly5

JA som mala vyvarovací paplón 5 rokov, potom som ho musela vymeniť. ale myslím, že aj tak vydržal dosť dlho. Pre alergikov je určite výborný, hlavne pre tých, ktorí sú alergickí na roztoče

Baborka

Ja som objednávala vyvarovací paplón u e-shopu prespanok.sk a zatiaľ sme spokojní. Už bol niekoľkokrát praný a zatiaľ drží pokope. Dúfam, že to tak ešte dlho zostane :-)

Nika_nika

Ja som drobcovi objednala paplón Klinmam Sanit. Je možné ho vyvarovať, zatiaľ som ho dvakrát prala na 60 stupňov a nestalo sa mu nič. Synčej je tiež alergik, takže sme zháňali také, ktoré znesú časté pranie