Paplón pre alergika

mamulienkamonca

ja som minuly mesiac objednavala paplon s dierou pre moju dceru so stranky www.holeyquilt.com ..tiez som sa trosku bala objednat z internetu lebo uz mam tiez take skusenosti ako tu pises ty maruska ze mi vobec objednany tovar neprisiel alebo ked prisiel tak si zmylili objednavku a prislo mi uplne nieco ine.. nastastie pri tejto objednavke sa mi nic take nestalo a uz paplon mam pekne doma schovaty a dam ho dcere na vianoce :-)

Maruska7

tak to mas pravdu, sice ja rada obcas chodim aj do obchodov ale aj cez internet sem tam objednavam.. a z akej stranky by som si to mohla objednat? ktora je najlepsia a hlavne aby bola spolahliva, lebo sa chcem vyvarovat tomu ze si to objednam a nepride mi to, uz sa mi to tak stalo..

vejkaa

tak to ti neviem na isto povedat ci ich maju aj v obchode lebo ja moc nechodim po obchodoch ja vsetko riesim cez internet.. je to jednoduchsia cesta len objednas a ono ti to uz pride a nemusis zhanat a behat kade tade..

vejkaa

to je prakticky darcek, to si dobre vymyslela :-) a maju aj detske tie paplony s dierou lebo moja sestra kupovala detom tie paplony tak preto viem ze aj take vyrabaju..

Maruska7

tie paplony s dierou vyrabaju aj detske? pretoze by som chcela kupit mojim dceram na Vianoce nove paplony s vankusom len neviem aky vybrat.. je pravda ze oni stale spia tak ze maju nohu vystrcenu vonku a tak ma napadlo ze tento paplon by bol pre nich vhodny..

Peter214

dakujem ti uz som si aj pozeral tu stranku a dnes to pojdem aj objednat.. dufam ze tym aspon trosku svoju manzelku potesim.. a rozhodol som sa ze objednam jeden ten paplon aj nasej dcere

vejkaa

Peto ano da sa to aj na internete objednat, ja som si ho tiez z internetu objednavala lebo sa mi nechcelo behat po obchodoch, takze ta uplne chapem ze to chces riesit cez internet.. skus si pozriet stranku www.grasshopper.sk, tam najdes aj paplony aj obliecky

vejkaa

vsetky tie paplony s dierou su vyplnene polyesterovymi vlaknami, ja som tiez najprv nevedela cim su vyplnene ale som si to nasla na internete..a tam uz je potom rozdiel len v ich povrchu, ja mam s karbonovymi vlaknami ale pocula som ze su aj z aloe vera, skus si to pozriet..

Misicka555

cim je vyplneny ten paplon s dierou? pretoze mne kazdy paplon ktory som dala oprat do pracky sa mi zbil dokopy a uz nemam nato nervy za kazdym kupovat novy